Sestdiena, 9.decembris

redeem Sarmīte, Tabita

arrow_right_alt Veselība

VESELĪBA: Kas notiek ar cilvēku, ja gadu dzer citronūdeni ar medu

© takprosto.cc

Jau zināms, ka tautas medicīna ir efektīvs ierocis cīņai ar vairākām slimībām. Ne velti mūsu priekšteči, izmantojot tikai dabas preparātus, spēja izdzīvot pat ļoti smagu saslimšanu gadījumos. Lūk, kārtējais no veiksmes stāstiem, par cilvēku, kurš gadu dzēra citronūdeni ar medu un piedzīvoja apbrīnojamas pārmaiņas.

"Pirms gada es smagi saslimu ar gripu. Aptiekas zāles īpaši nepalīdzēja un tad kāda sieviete man ieteica katru rītu dzert ūdeni ar citronu un medu," tā brīnumainās pārmaiņas piedzīvojušais vīrietis.

Skaidrs, ka sākumā vīrietis pret šo ieteikumu izturējies skeptiski, taču tomēr izlēma pamēģināt. Pēc pāris dienām visi gripas simptomi bija pazuduši. Tā kā dzēriens tiešām bijis garšīgs, vīrietis to sācis lietot katru rītu un šī tradīcija ilgst jau veselu gadu.

"Šajā laika posmā mans ķermenis ir ļoti mainījies," tā savdabīgā eksperimenta autors.

Lūk, pāris no būtiskākajām izmaiņām:

1. Jau gadu vīrietis nav saaukstējies. Tāpat vairs nav jūtamas sāpes vēderā. Jāpiezīmē, ka pirms tam vīrietis regulāri dzēris dažādas tabletes, bet pret nogurumu - vitamīnus.

2. No rītiem vairs netiek lietota kafija. "Agrāk man bija ļoti grūti piecelties, daudz dzēru kafiju un biju atkarīgs no tās. Kopš dzeru savu medūdeni man nav problēmu piecelties, dienā esmu enerģija pilns," tā atzīst vīrietis. 

Citronūdens ar medu recepte: izspiež pusi no citrona glāzē, pievieno tējkaroti bišu medu un aplej ar verdošu ūdeni. Dzērienam jālauj nedaudz atdzist. 

Jāpiezīmē, ka dzēriena garša var dažreiz atšķirties, tas atkarīgs no citrona un medus kvalitātes un pievienotā daudzuma. 

Šāds dzēriens pilda šādas funkcijas:

 - aizsargā no urīnizvadceļu infekcijām

 - uzlabo gremošanas sistēmas darbību

 - uzlabo pašsajūtu un dod enerģiju

 - stiprina imūnsistēmu

Avots: takprosto.cc