Komentāri / Latvijas jauniešu hokeja pamatā – vecāku miljoni
 

6 komentāri

mmeitene
bāgāto tētuku bērniņu izpriecas.....
19.aprīlis 2011, 10:18 Atbildēt
zzēns
Nu forši ka tādi vecāki un forši arī izaugušie bērni jo sports norūda veido raksturu un ir labi ieguldīt naudu savos bērnos nevis notrallināt. Malacis Kalvītis arī kā tēvs pretstatā Repšem.
19.aprīlis 2011, 10:37 Atbildēt
AAldonis
Atklāti un vienlaikus ļoti drūmas pārdomas raisoši vārdi.Diemžēl ne par pašvaldību devumu,ne olimpiskās komitejas,ne hokeja federācijas un Latvijas valsts ielikto netiek tekts ne vārda.Vienīgais ko uzzinām,hokejs pa kabatai ļoti šaurai mums līdzās dzīvojošu ļaužu grupai,pārējie skatas TV un kritizē , tikai ko ...
19.aprīlis 2011, 10:38 Atbildēt
MMarta
Diemzhel viss naks atpaklj un shis zaglju atvases treshajaa paaudzee buus nelaimigas... Riebjas skatities uz shiem cukgimjiem!!
19.aprīlis 2011, 11:29 Atbildēt
....
lai tik maksā, vismaz kaut kādi maksā savus meslus (nejaukt ar mēsliem) par savām izdarībām
19.aprīlis 2011, 15:55 Atbildēt
!!!!
Man prieks ka visi tik gudri. Jus esat tipiski latviesi ka tik kadu nolikt. Butu paldies paldekusi un priecajusies ka ir cilveki kam rup jaunatnes nakotne, un ieguldu naudu lai berni varetu spelet hokeju un lai berni nenodzeras un nenoiet no cela. Jus jau esat skuadigi kretini kas pasi ne kapeiku nav nopelnijusi lai vispar kaut ko runatu. Ja jums butu nauda, es gribu redzet ka jus iegulditu to naudu, noteikti ne sporta vai kaut kam labam, vienkarsi nodzertu. Jus vienkarsi esat nepateicigi mesli. Cilveki palidz un jus vel vinus aprunajat. Kas jus tadi esat vispar, ko jus esat sasniegusi dzive lai ta runatu? Cilveki kas to naudu ir nopelnijusi saprot ka tas nav viegli un lidz ar to neruna nekadas milkibas, jus vienkarsi esat slinki un neizdevusies cilveki kas nevis lai pastradatu un nopelnitu naudu, jus labak ienakat internetu un kaut kadu murgu uzrakstat.
Prieks vismaz ka viens cilveks no 5 ir pozitivs.
14.februāris 2012, 3:22 Atbildēt