Žerārs Depardjē piekāvis šoferīti

© Scanpix

Slavenais franču aktieris Žerārs Depardjē, kas iemantojis popularitāti kā komēdiju aktieris, īstajā dzīvē jokus nesaprot, viņam ir ass raksturs, un viņu var saniknot katrs nieks.

Tad, lūk, pavisam nesen Depardjē sakāvies ar autovadītāju. Nepatīkamais atgadījums notika kādā šaurā ieliņā Parīzē. Žerārs Depardjē brauca ar savu motorolleri un acīmredzot nesadalīja ceļu ar automašīnu. Rezultātā vīru starpā uzliesmoja nopietns konflikts, kas pārvērtās īstā kautiņā. Nežēlīgās cīņas karstumā autovadītājs uzreiz nemaz nesaprata, ka viņa pretinieks ir pasaules mēroga kinozvaigzne. Netiek ziņots, kā kautiņš beidzās: zināms vien tas, ka dūru kaujā zaudēja un vairāk cieta šoferis, kurš tagad grasās sūdzēt tiesā leģendāro franču aktieri. Ne pats Depardjē, ne viņa oficiālie pārstāvji pagaidām nekādi nav komentējuši notikušo.

Vakara Ziņas

Noslēgusies otrā mūzikas instrumentu spēles meistarklašu nometne Rīgā ukraiņu bērniem no kara skartajām teritorijām. Tās laikā talantīgiem Ukrainas Čerņihivas apgabala mūzikas skolu audzēkņiem bija iespēja attīstīt instrumentu spēles prasmes izcilu latviešu mūzikas skolu pedagogu vadībā, kā arī piedzīvot bagātīgu ekskursiju un atpūtas programmu.

Svarīgākais