Dienas horoskops 15. oktobrim: Šajā dienā vajadzēs meklēt balansu kā putnam spārnus lidojumā

© Pixabay

Nākamajā dienā pēc Saules aptumsuma dienas parasti rodas dziļāki jautājumi, kas saistīti gan ar cilvēka bailēm, gan nespēju realizēt savus plānus tik ātri kā vēlētos, gan egoismu, vēloties pierādīt ko apkārtējiem, gan saistībā ar pārāk lielu pašpārliecību par saviem spēkiem ietekmēt nākotnes notikumus. Šajā dienā vajadzēs meklēt balansu kā putnam spārnus lidojumā.

Šīs dienas lielākā tēma - kas ir bagātība, kam un kādēļ tā kādam dota vairāk kādā dzīves periodā, bet kādam mazāk. Kādas ir bagātības labās un sliktās izpausmes. Šīs tēmas sarežģītību nav iespējams ielikt vienkāršos likumos, un pamācības vienmēr tiek dotas caur stāstu palīdzību. Piemēram negatīvie piemēri galējībās: - Kādai jaunai, skaistai, gudrai daiļavai, kas dzīvo «ne galvaspilsētā», karma iedod tiešām turīgu tēvu - zemnieku miljonāru, kas savu pamata kapitālu ieguva, «pareizi privatizējoties». Pēc kā viņas EGO kļuva tik liels, ka apkārtējie puiši pārstāj par viņu interesēties, bet viņas iespējas lielākās pilsētās arī bija «sarežģītas», jo viņa nebija no «savējo tusiņa». Rezultātā - 43 gados viena, bez bērniem, tērē tēva naudu, lai ārstētos no depresijas ceļojot, bet depresija kā nepazūd, tā nepazūd, un nauda to nespēj izārstēt. - Kādam jaunietim no bērnības bija viss, ko var nopirkt par naudu, un aizsargāts no visiem, ko var nodrošināt ar «tēva varu» viņa valstī. Un 22 gados vecāki kā dāvanu par ārzemju augstskolas beigšanu nopirka «Ferrari». Nepagāja ne trīs gadi, kad tusiņā sadzērās un saostījās, taču, lai tiktu mājās, pie stūres ielika savu kārtējo īslaicīgo «feju» (partneri). Rezultātā jaunā draudzene gribēja izbaudīt «auto spēku» un ar 200 km/h ietriecās vietējos bērzos. Rezultāts - divas bēres aizvērtos zārkos jeb mēs varam ar naudu un varu aizsargāt no visiem, bet ne pašus no sevis. Labie piemēri: - Stīvs Džobss lielāko naudu nenopelnīja ar «Apple» akcijām, bet gan ar «Pixar» projektu, kuru izstrādāto tehnoloģiju tagad izmanto teju visās jaunajās multfilmās. Stīvam bija viss, lai realizētu šo projektu -viņš bija atlaists no «Apple» jeb bija brīvs laiks, viņam bija vadītāja pieredze, viņš zināja tos cilvēkus, kas nav jāstumj savā profesijā, bet jāpalīdz attīstīties. - «Samsung» 1975. gadā novērtēja to, ko «Kodak» nenovērtēja savos darbiniekos jeb attīstīja jauno ideju par digitālajām fotogrāfijām. Tā teikt, ja kādai tehnoloģijai «jānāk klajā», tad tā nāks ar jaunu revolucionāru prātu palīdzību.

Dienas lielākais spēks: bagātības nozīme un tās cena

Vakara Ziņas

«Mākslinieks jūtas labi, ja viņš var sevi realizēt, ja viņam ir iespēja būt uz skatuves. Man ir bijuši gan darbīgāki, gan tukšāki posmi, bet vienmēr ir sajūta, ka es varētu dejot vēl vairāk, jo gribu realizēt un piepildīt sevi uz skatuves maksimāli.

Svarīgākais