Dienas horoskops 11. oktobrim: Nemelojiet, melu cena būs augstāka, nekā jelkad

© Pixabay

Skaitlis 11 ir īpašs ar enerģiju. Tā nes īpašus ieguvumus un īpašu atbildību. Cilvēkiem, kas dzimuši zem šī skaitļa, vienmēr ir īpašāks liktenis ar lielākiem uzdevumiem un atbildību.

Tie ātri un ideāli noķer cilvēku melojam, bet paši maksā augstāku cenu par izteiktiem meliem, vai meliem, kuros iepinušies. Tiem jāseko patiesības ceļam, jāmācās no kļūdām un jāmeklē patiesība, mācoties un attīstot prātu. Teiciens «Mūžu dzīvo, mūžu mācies». Pārnesot izpratni uz dienas enerģiju savienojumā ar to, ka strauji tuvojamies sestdienas Saules aptumsumam (saules simbols ir skaitlis 1) - šī diena būs īpaša un par un ap patiesības jautājumiem. Rekomendācija - NEMELOJIET, melu cena būs augstāka, nekā jelkad. Ja nevēlaties teikt patiesību, tad mācieties 150 veidus, kā neatbildēt, atjokoties, uz jautājumu atbildēt ar pretjautājumu vai vispār «aizmukt no tēmas». Otrs spēja šodien - pareizi un precīzi sevi novērtēt salīdzinājumā ar apkārtējo vidi (tirgu) - darba spējas, intelektuālais apjoms, pievilcīgums, spēja vienoties utt. Tas ir grūts uzdevums, cilvēki sevi gan pārvērtē, gan nenovērtē. Testējiet un meklējiet balansu, uzzinot vērtību. Līdzvērtīgie vienojas un izpilda vienošanos. Tie nekaro, jo karš iznīcinās abus.

Vakara Ziņas

«Katrā braucienā pārsteidzošākais ir cilvēki – gan tie, ar kuriem vienojošs ir ceļš, gan tie, ar kuriem šai ceļā ir lemts satikties. Tas ir neticami, cik spēcīgus, radošus un gaišus cilvēkus mēs sastopam ceļā un ikvienā vietā, kur nonākam,» saka mūziķis, dziesmu autors, Latvijas Radio 5 direktors un «Velomūzikas» idejas autors Kārlis Kazāks.

Svarīgākais