Rūta Dūduma-Ķirse piekritusi jaunam izaicinājumam

© Publicitātes foto

Talantīgā džeza dziedātāja Rūta Dūduma-Ķirse piekritusi jaunam izaicinājumam – sākot ar 1. septembri, viņa Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolā māca topošos džeza vokālistus.

«Mani uzrunāja skolas Džeza departaments, un, tā kā šī mūzika man pašai ir ļoti tuva, pēc ilgākām pārdomām piekritu šim piedāvājumam. Līdz šim skolā strādāja mana kolēģe Beāte Zviedre, taču viņa no pasniedzējas darba aizgāja, un tagad es strādāšu viņas vietā,» saka Rūta. Līdz šim dziedātāja ir strādājusi par pasniedzēju Rīgas Doma kora skolā, tāpēc uzsver, ka skolotājas darbs viņai nav nekas jauns, vienīgi pašreizējā darbavietā specializācija vairāk bijusi uz mūzikliem. «Savienošu darbu abās skolās, mācot jaunos talantus, un man jau liekas, ka visi jaunieši, kuri tur mācās, ir talantīgi,» spriež Rūta un ar smaidu piebilst, ka viņai ļoti patīkot pedagoģija, taču, «vai varēšu savienot darbu divās skolās un vēl dziedāšanu, to rādīs laiks».

Vakara Ziņas

«Katrā braucienā pārsteidzošākais ir cilvēki – gan tie, ar kuriem vienojošs ir ceļš, gan tie, ar kuriem šai ceļā ir lemts satikties. Tas ir neticami, cik spēcīgus, radošus un gaišus cilvēkus mēs sastopam ceļā un ikvienā vietā, kur nonākam,» saka mūziķis, dziesmu autors, Latvijas Radio 5 direktors un «Velomūzikas» idejas autors Kārlis Kazāks.

Svarīgākais