Piektdiena, 1.decembris

redeem Arnolds, Emanuels

arrow_right_alt Vakara Ziņas

VAKARA ZIŅAS. Ko tev sola zvaigznes? Horoskopi līdz 6.oktobrim

© Pixabay

Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognozes

AUNS

Nedēļas nogalē sirsnīgi ģimeniska atmosfēra - kāds aicinās tuvos cilvēkus pusdienās vai uz kokteiļvakaru, kāds gribēs sarīkot sēņošanas vai orientēšanās sacensības dabā. Prieks arī no izbrauciena, apceļojot Latvijas skaistākās vietas. Prātu nemierīgu darīs finanšu tēma. Kā saplānot savu un ģimenes budžetu? Kā palielināt ienākumus? Īstajā brīdī satiksi īstos cilvēkus, un radīsies iespēja iesaistīties jaunos projektos.

VĒRSIS

Prātā interesantas un kreatīvas idejas, tikai jāprot tās prezentēt. Tā nebūs problēma. Atradīsi domubiedrus, kuri būs gatavi atbalstīt. Vienīgi atceries to sakāmvārdu, ka solīts makā nekrīt, tāpēc norunas jāfiksē juridiski korektos līgumos. Brīvajā laikā labprāt baudīsi bohēmu tuvu draugu lokā. Rudenīgs saulriets apvienojumā ar karstvīnu un intelektuālām sarunām... Kas gan var būt vēl labāks par šo?

DVĪŅI

Darbs-mājas. Darbs-mājas... Dzīvē iestājies vāveres ritenis. Vajag izvērtēt prioritātes, jo nav jau tā, ka viss tūdaļ jāpaveic un visi jautājumi jāatrisina. Iespējams, vispirms pašam sev jāuzdod jautājums: «Vai neesmu uzņēmies pārāk daudz?» Kurš pats sevi mīl, tam arī darbi iet no rokas. Nedrīkst atstāt novārtā attiecību tēmu - ir lielisks laiks, lai baudītu romantiku, ļautos mīlestībai vai satiktu savu sirdsāķīti.

VĒZIS

Kā jau ierasts, nedēļas nogalē Vēzis rūpēsies par ģimeni un savu saimniecību - kaut kas jāsakārto mājoklī, jāsakopj āra teritorija, jāizšķiro drēbju skapji. Varbūt kādu veco kleitiņu vai mīļoto krūzīti negribēsies izmest atkritumos. Ir izeja - atdot labdarībai. Jaunajā darba nedēļā svarīgi saprast, kas ir tavi sadarbības partneri un ko no viņiem var sagaidīt. Uzklausi un izdari secinājumus. Palīdzēs intuīcija.

LAUVA

Prāts nesas uz piedzīvojumiem! Nedēļas nogalē aicini līdzi labu kompāniju un dodies tvert ekstrēmas sajūtas pastaigā pa trošu ceļiem vai rodeļu braucienā. Protams, līdzi jāpaņem arī piknika grozs. Jaunajā nedēļā vajadzēs pacīnīties par vietu zem saules, aizstāvot savu profesionālo pozīciju svarīgos jautājumos. Bet Lauva to prot! Esi modrs, ja kāds sola piena upes ķīseļa krastos. Cita starpā tas attiecas arī uz izvēli, par ko balsot vēlēšanās.

JAUNAVA

Nedēļas nogalē saimniecības darbus neplāno, jo atdeve būs mazāka nekā ieguldītā enerģija. Labāk pievērsies kādam hobijam vai nodarbēm, kur rokas strādā, bet prāts atpūšas no domām par jaunās nedēļas darbiem, vai sarīko romantisku randiņu zem zeltainām rudens lapām. Brīvajiem ļaudīm sirdī var iekvēloties zem pelniem dusošu kaislību oglīte. Darbā daudz emociju un jauni pavērsieni.

SVARI

Tāds sarežģīts laiks, kad, iespējams, jāpieņem sveši spēles noteikumi, kas izjauc ierasto dienu un darba ritmu. Mēģini pēc iespējas norobežoties no situācijām, kur dzirksteļo negatīvas enerģijas. Brīvajā laikā lieliska relaksēšanās, darot vienkāršus mājas darbus: izrevidē garderobi, sakop pagalmu un mājokli, sarūpē kādus krājumus ziemai. Ja ir bērni, tad var aktualizēties pedagoģiskie jautājumi.

SKORPIONS

Apcerīgu noskaņu laiks - dažu brīdi pats sevi nepazīsi. It kā jau darbs, bizness un lietišķie jautājumi tev pārsvarā ir pirmajā vietā, tomēr patlaban prāts vairāk nodarbināts ar privātās dzīves jautājumiem. Vai viss ir tā, kā tu vēlies? Vai varbūt kaut kas jāmaina? Ar situācijām jātiek galā pašam, nevajag attiecību jomu apspriest ar cilvēkiem no malas. Tas var radīt nevajadzīgu spriedzi un arī tenkas.

STRĒLNIEKS

Vienā rokā tālrunis, otrā planšete, mašīna ar atslēgu aizdedzē braukšanas gatavībā - Strēlniekam atkal neskaitāmi jautājumi risināmi. Nosaki prioritātes. Tāpat skaidrs, ka visu paspēt nav iespējams. Nevajadzētu šķiest spēkus pasākumiem, kuros nav atdeves. Taču ir lielisks laiks, lai palielinātu ienākumus. Jaunas iespējas var pavērties negaidot. Sirdslietās ar mīļoto šis un tas pārrunājams, bet brīvajiem ļaudīm sirdī romantika.

MEŽĀZIS

Darbā daudz pienākumu un jārisina sarežģīti jautājumi. Kurš vislabāk spēj izvērtēt situācijas un sniegt visracionālākos padomus? Protams, ka Mežāzis. Pienākumi un atbildības nasta nogurdinās. Vislabākā atpūta, sapratne un atbalsts no mājiniekiem - mīļajiem un tuvajiem. Brīvdienās kopā paveiciet saimniecības darbus un sarīkojiet ballīti. Ielūdz arī draugus - lai dzīvo neliela bohēma!

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīri ļoti bieži dzīvo ar skatu nākotnē. Galvā nepārtraukti rosās jauni plāni un idejas, taču patlaban jābūt ļoti apdomīgam. Pirms pieņemt kādu būtisku lēmumu, vairākkārt pārdomā un izvērtē, lai nesanāk pārrēķināšanās. Varbūt kāda situācija atkārtojas un tev ir visas iespējas to laikus pamanīt, jo, kā saka: gudrs cilvēks divas reizes pret vienu akmeni nepaklups. Brīvdienās jāgādā par saticību mājās.

ZIVIS

Daudz pienākumu un apkārt cilvēki, kuriem no tevis visu laiku kaut ko vajag. Izvērtē, kad ir jēga komunicēt vai sniegt atbalstu un kad tā ir tukša laika izšķiešana. Citādi nelietderīgi zaudēsi enerģiju, kura nepieciešama pašam. Iespējams, uzradīsies kādi jauni pienākumi. Brīvdienās vislabākā atpūta, dodoties nelielā ceļojumā. Latvijā ir daudz ko redzēt, un arī kaimiņvalstīs dažādi interesanti objekti un atpūtas iespējas.