Piektdiena, 22.septembris

redeem Maigurs, Mārica, Māris

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt Vakara Ziņas

VAKARA ZIŅAS. Ko tev sola zvaigznes? Horoskopi līdz 15.septembrim

© Pixabay

Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognozes

AUNS

Vajag visu, daudz un, vēlams, jau vakar... Auns neies knapināties un samierināties ar mazumiņu. Plāni lieli, bet, kā senāk teica: ko līdz lieli gurķi, ja tiem tukši vidi. Lūkojies uz visu reāli, rēķini, plāno, pārbaudi. Ir jāuzmanās no pārsteidzības un nereālām iecerēm. Ja būsi piezemētāks, tad viss ies no rokas. Ir pat iespējas tikt pie lielākas algas vai peļņas. Nedēļas nogalē sēņu groziņš pie rokas un uz mežu prom!

VĒRSIS

Spicas idejas, kādas no Vērša neviens pat negaidīja. Būsi topā, par popularitātes trūkumu nebūs jāsūdzas, un domubiedru pulciņš augtin augs. Trakajiem pieder pasaule, tā ir sena patiesība. Pats jutīsies lieliski jaunajā ampluā, jo cik tad ilgi var dzīvot pilnīgā nopietnībā un ar milzu pienākumu nastu plecos. Vajag dzīvē kaut ko mainīt. Interesanti biznesa projekti, arī privātajā dzīvē pārmaiņas.

DVĪŅI

Dvīņu mainīgums izpaudīsies visā krāšņumā: ķersies pie viena darba, tad otra, tad trešā. Prātā nāks viena ideja, tad otra, tad trešā... Bet visu novest līdz galam diez vai būs spēks un interese. Varbūt vari tās piedāvāt realizēt citiem par attiecīgu samaksu. Jo, kā jau zinām - labas idejas zelta vērtē. Ja ģimenē ir skolasbērni, tad vajadzēs pievērsties viņu vajadzībām. Sirdslietās iespējamas interesantas peripetijas.

VĒZIS

Nedēļas nogale paies rudenīgos mājas darbos: dažas rīkos ģenerāltīrīšanu, dažas veiks lielo revīziju drēbju skapī, bet dažas marinēs, skābēs, vārīs vai piepildīs saldētavu, lai ziemā viss nav jāpērk veikalā. Saimnieciskā rosība ir Vēža stihija. Darba nedēļā profesionālajās lietās veiksme un jaunas iespējas, bet jābūt uzmanīgam, ja darīšanas ar iestādēm. Ierēdņi runās citā valodā, būs grūti saprasties. Sagatavo dzelžainus argumentus.

LAUVA

Par tavām līdera dotībām neviens nešaubās - kolēģi vai biznesa partneri ieklausīsies, respektēs, arī paldies pateiks. Taču atceries, ka viens vienīgais un vispareizākais viedoklis neeksistē, un arī tev būtu vērts uzklausīt un ņemt vērā dažus padomus. Svarīgi darboties komandā un respektēt citādi domājošos. Brīvdienās dodies izbraucienā skatīt zeltaino rudeni vai sarīko ar draugiem pikniku.

JAUNAVA

Dienas uz pozitīvas nots. Ar smaidu atvērsi daudzas durvis, un būs pozitīvs skatījums uz dzīvi, ja arī ārā aiz loga jau rudens un citiem dvēselē ieskanas pesimistiskas stīgas. Uzmundrini draugus un kolēģus, jo zeltainām lapām ir savs košums. Cilvēki labprāt ar tevi komunicēs un uzklausīs lietišķās idejas. Cita starpā tās var būt noderīgas ienākumu palielināšanai. Privātajā dzīvē bangojošas kaislības.

SVARI

Savādas dienas... Var būt vēlme aizvērt aiz sevis durvis, lai visi liek mieru, jo vajag padomāt, vajag pameditēt... Tajā pašā laikā dzīve griež savu straujo riteni, un profesionālajā jomā no tevis tiks gaidītas jaunas idejas un aktīva darbošanās. Tiksi ar visu galā un pratīsi vai arī iemācīsies atrast līdzsvaru starp darba pienākumiem un privātajām vēlmēm. Šis un tas pārdomājams attiecībā uz sirdslietām.

SKORPIONS

Kaut arī vairāk esi individuālais spēlētājs, šoreiz vajadzētu ieklausīties kolēģu vai darījumu partneru viedoklī. Kā mēdz sacīt: viena galva gudra, divas vēl gudrākas. Kādās ikdienišķās sarunās var izkristalizēties ļoti noderīgas domas un atziņas. Piemērots laiks mācībām, kas vēlāk liekamas lietā praktiski. Brīvajā laikā svarīgas sirdslietas. Kaut arī rudens lapas dzeltē - sirdī pavasaris.

STRĒLNIEKS

Brīvdienās ģimeniskas noskaņas, jāapčubina bērni vai mazbērni, jāparūpējas par vecākās paaudzes radiem, jāapdara saimniecības darbi. Jaunajā darba nedēļā ar pilnu jaudu vajag pievērsties peļņas jautājumiem - gāzi grīdā un uz priekšu! Lieliskas idejas, kā maciņu padarīt biezāku vai bankas kontā pieaudzēt ciparu. Var nākt pēkšņa atklāsme, ka pietrūkst zināšanu. Tad meklē noderīgu informāciju tīmeklī vai piesakies kursos.

MEŽĀZIS

Tu esi autoritāte, par to šaubu nav. Dosi noderīgus padomus, un draugi vai kolēģi būs pateicīgi. Pats arī sapratīsi, ka pieredze ir zelta vērtē. Ar to reālo zeltu gan patlaban knapāk... Daudz jāstrādā, pūles lielas, bet kāds atalgojums? Nekautrējies runāt par samaksu vai peļņas pārdali. Ja nav iespējams atrast kompromisu, tad jālūkojas pēc cita spēles laukuma. Brīvdienās pievērsies pašizglītošanās jautājumiem.

ŪDENSVĪRS

Gribas sēdēt pie loga, lūkoties ārā un teikt: «Nu gan viss ir slikti...» Tiešām? Uzraksti uz vienas lapiņas šībrīža plusus un uz otras mīnusus. Ļoti iespējams, ka pirmo būs vairāk un drūmās noskaņas ir tikai šķietamība. Vajag rakstīt jaunus biznesa plānus, meklēt domubiedrus un iesaistīties dažādās sabiedriskās aktivitātēs. Un, protams, arī privāto dzīvi nedrīkst atstāt novārtā. Sirdslietās interesanti piedzīvojumi.

ZIVIS

Par radošām domām un idejām saņemsi daudz komplimentu. Kolēģi vai darījumu partneri labprāt uzklausīs, tikai esi modrs un sargā savas autortiesības, jo ir tāda tendence - piesavināties citu idejas vai biznesa plānus. Varbūt pienācis laiks strādāt pašam savā labā? Brīvdienās atpūties, kā vien sirds vēlas. Izgulies, palasi, dodies pastaigā un apspriedies ar draugiem par to, kā risināt samilzušus jautājumus.