VAKARA ZIŅAS. Ko Tev sola zvaigznes? Horoskopi līdz 20.janvārim

 
©Dmitrijs SUĻŽICS, F64 Photo Agency

Gunas Kārkliņas, sertificētas astroloģes prognozes

AUNS

Meklē jaunus ceļus - tas tev ļoti piestāv. Var gadīties, ka īstajā brīdī izdodas satikt īstos cilvēkus un dzimst lieliskas idejas. Tevī mīt novatorisma gars, kas ļauj izkāpt ārpus ierastā lauciņa. Iespējams, radīsies doma par kādu tehnoloģiju izmantošanu. Ja nekas tāds nav prātā, tad palūkojies, kā tehnoloģijas vari izmantot ikdienā: ievies smart-ID, e-parakstu u.tml. Brīvajā laikā vislabākā atpūta, komunicējot ar draugiem.

VĒRSIS

Vērsis plānos, plānos un vēlreiz plānos... Taču tad pēkšņi rodas apstākļi, kas cītīgo plānošanu izjauc. Ir ātri jāreaģē. Tādas situācijas tev nav pa prātam, bet varbūt dzīve vēlas kaut ko iemācīt? Piemēram, to, ka jābūt elastīgākam un ka šobrīd pasaule traucas uz priekšu tik ašiem soļiem, ka panākumu atslēga ir spējā rīkoties zibenīgi. Tāds darba ritms var būt nogurdinošs, tāpēc brīvdienās atpūties, nedarot neko.

DVĪŅI

Var nākties darīt vairākus darbus vienlaikus vai risināt neskaitāmus jautājumus. Uzmanies juridiskajās lietās, pievērs uzmanību dokumentiem. Ja šķiet, ka darbā visa kā par daudz, tad saki kā Skārleta O’Hāra: «Par to es domāšu rīt!» Tiešām labāk kaut ko atlikt nekā ievārīt putru, kas vēlāk pašam jāizstrebj. Nedēļas nogalē labprāt saimniekosi mājās, pārskatīsi garderobi, rosīsies virtuvē.

VĒZIS

Individuālistam Vēzim ir vērts padomāt, vai nu lēnītēm čubināties lepnā vientulībā, vai arī iesaistīties komandas darbā un sasniegt ātrākus un augstākus rezultātus. Izvēle tavās rokās, bet kopā darītajam lielāka atdeve. Tiesa, vajag pieskatīt situāciju - vai kolēģi un darījumu partneri paveic visu kā pieklājas un kā norunāts. Brīvajā laikā rūpes par ģimeni, taču atrodi laiku arī sev. Labs laiks mācībām visdažādākajās jomās.

LAUVA

Liela brēka, maza villa - tā īsumā varētu raksturot šo periodu. Darbā nemierīgi: tālruņu zvani, vēstules e-pastā, ziņas «vacapā». Pa kuru laiku lai vispār strādā? Turklāt pēkšņi var atklāties kāda kļūme darbu organizācijā. Beigās jau viss nokārtosies un izrādīsies, ka lielie satraukumi velti. Vajadzētu pievērsties finanšu tēmai - labs laiks ienākumu palielināšanai; arī dažādi saimniecības tēriņi brīvdienās būs lietderīgi.

JAUNAVA

Emocijas viļņosies, un racionālajai Jaunavai būs grūti tikt skaidrībā ar jūtu gammu. Saasināti uztversi norises profesionālajā vidē. Galvenais, nenes darbu mājās. Mīļos radiņus diez ko neinteresē, kurš no kolēģiem ir vai nav kaut ko izdarījis. Viņi grib runāt ar tevi par ģimenes lietām, apspriesties par dažādiem plāniem, bārstīt sirsnīgas asprātības. Ja ar domām būsi darbā, var izcelties strīdi.

SVARI

Mazliet vairāk stresa nekā citkārt, bet to var norakstīt uz pilnmēnesi. Neplāno vērienīgus darbus, jo lielie plāni var izrādīties utopija. Labāk virzies maziem solīšiem, visām situācijām pieejot radoši. Par darbu svarīgāka privātā dzīve. Ja esi brīvs, tad iespējama intriģējoša iepazīšanās. Ģimenes cilvēkiem aktīva komunikācija ar savējiem. Ja ir bērni, tad jāatbalsta viņi gan darbos, gan varbūt arī nedarbos.

SKORPIONS

Darbi ritēs pēc sen zināmas, labi atstrādātas shēmas. Gribētos varbūt paveikt vairāk un nopelnīt labāk, bet kopumā par situāciju grēks žēloties. Bet, par nākotni domājot, vajag papētīt tiešsaistes kursu un semināru piedāvājumu. Iespējams, ieraudzīsi tieši to, kas jau tuvākajā nākotnē ļoti noderēs. Šajā periodā ļoti svarīga privātā dzīve. Notikumi sagriežas kā sniegpārslas cīruļputenī. Jāgādā gan par saticību, gan romantiku.

STRĒLNIEKS

Uzmanies no tiem, kas ar saldu mēli dūdo ausī, cik labs un jauks tu esi. Iespējams, viņiem kaut ko vajag. Var nākties saskarties ar ne visai godīgu rīcību, un tev kā taisnības aizstāvim tas būs šoks. Taču nav jau visi žuļiki un viss slikti. Patlaban ir burvīgs laiks, lai domātu par ienākumu palielināšanu. Radīsies interesantas idejas. Brīvajā laikā vajag kaut kur aizbraukt, kaut vai nelielā tūrē pa Latvijas skaistākajām vietām.

MEŽĀZIS

Ja citkārt Mežāzis staigā ar rūpju rievu pierē, tad tagad ir nedziestošs smaids un pozitīvas emocijas. Tā vieglāk sarunāties ar cilvēkiem, vienoties un vajadzības gadījumā atrast kompromisu. Kādam iespējamas simpātijas no pirmā acu skata. Ar darbiem viss kārtība, bet derētu kaut ko pamācīties, paplašināt redzesloku. Nav teikts, ka jāpēta ziemas uzņemšana augstskolās, derēs arī kāda lekcija vai seminārs internetā.

ŪDENSVĪRS

Mazliet eksplozīvs garastāvoklis. It īpaši tad, ja kāds nav godam izpildījis darba pienākumus vai kaut ko tukši apsolījis. Nepaļaujies uz citiem, bet dari pats vai vismaz kontrolē, kā darbi virzās. Brīvajā laikā dažādi pienākumi mājās. Iespējams, kaut kas jāremontē, radušās problēmas ar sadzīves tehniku u.tml. Iegādāties jaunas tehniskās lietas, datoru vai auto patlaban nevajadzētu. Nedēļas nogalē dodies izvēdināt galvu.

ZIVIS

Profesionālajā vidē uz līdzenas vietas var rasties domstarpības vai strīdi. Ātri uzšvirkst un ātri noplok. Galvenais, lai neviens neapvainojas un nesāk nēsāt dūci azotē. Viedokļu atšķirības mēģini izrunāt un panākt kompromisu. Vislabāk jutīsies ar saviem mīļajiem. Ja viņi sadarīs blēņas, ātri piedosi, samīļosi un pat palutināsi. Brīvajiem ļaudīm iespējas satikt kādu, ar ko doties tālāk dzīves piedzīvojumos.