VAKARA ZIŅAS. Mārtiņš Rītiņš iekuļas ķezā

© Dmitrijs SUĻŽICS, F64 Photo Agency

Latviešu pavārs, uzņēmējs un kulinārijas TV raidījumu vadītājs. Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris. Kurš gan Latvijā nezina: «Labrītiņ no rītiņ, cik skaists šis rītiņš» un arī burvīgo mērvienību – «tuč, tuč».

Dzimis Anglijā, dzīvojis Kanādā, 1993. gadā pārcēlies uz dzīvi Latvijā. Ir pavāru ģildes pirmajās rindās. Dzīves gājums sarežģīts. Intervijā «Kas Jauns» atklājis, ka mīļotā cilvēka Lērda nāve, iespējams, bijis mudinājums aizbraukt no Kanādas. Tikko kā klajā nākusi grāmata «De Profundis. Mārtiņš Rītiņš», kuru sarakstījusi bijušā ārlietu ministra Jāņa Jurkāna mīļotā sieviete Linda Apse. Grāmatas atklāšanā bija pulcējušies sabiedrībā zināmi cilvēki, un tagad policija sākusi pārbaudi par epidemioloģiskās drošības prasību ievērošanu.

Ko vēsta populārā pavāra astrokarte?

Mārtiņš Rītiņš ir ļoti pozitīvs cilvēks. Viņa pamathoroskopā spēcīga Svaru zodiaka zīmes ietekme. Svaru kausiem vienmēr jābūt līdzsvarā, un tā ir vēlme pēc harmonijas. Dažkārt var piekāpties mīļā miera labad, bet tomēr - spēcīga personība. Dzimšanas laiks iekritis starp Mēness un Saules aptumsumu, kas cilvēkam dod spēku pēc dažādām krīzēm celties un doties uz priekšu. Grāmatā un intervijās šefpavārs atklājis, ka dzīvē bijuši ļoti sarežģīti brīži.

Spēcīgā Svaru zodiaka zīmes ietekme (tajā Mārtiņa Rītiņa piedzimšanas brīdī atradusies Saule, kas astroloģijā atbild par cilvēka ego, un prāta planēta Merkurs) personībai piešķir gan artistiskumu, gan diplomāta spējas. Šefpavāra dalība TV šovos bijusi lieliska, jo artistiskumu paspilgtina vīrišķās planētas Marsa atrašanās Lauvas zodiaka zīmē. Lauva - tā ir skatuve, prožektori, atzinība.

Reizumis plāni var būt lielāki nekā iespējas, taču racionālā domāšana visu saliks savās vietās.

Emociju pārvaldnieks Mēnestiņš Mārtiņa Rītiņa piedzimšanas brīdī atradies Jaunavas zodiaka zīme, kas norāda uz akurātu un saimniecisku pieeju. Pavāra profesijai tas ir īpašs bonuss, jo Jaunavas zīme zina, kas jādara virtuvē, un ne tikai. Tā atbalsta arī veselīgu dzīvesveidu.

(Astroportrets veidots pēc kosmogrammas, kad nav zināms precīzs dzimšanas laiks.)

***

Abonē "Vakara Ziņas" šeit.

Vakara Ziņas

«Katrā braucienā pārsteidzošākais ir cilvēki – gan tie, ar kuriem vienojošs ir ceļš, gan tie, ar kuriem šai ceļā ir lemts satikties. Tas ir neticami, cik spēcīgus, radošus un gaišus cilvēkus mēs sastopam ceļā un ikvienā vietā, kur nonākam,» saka mūziķis, dziesmu autors, Latvijas Radio 5 direktors un «Velomūzikas» idejas autors Kārlis Kazāks.

Svarīgākais