VAKARA ZIŅAS. Nav sertifikāta, bet atriebjas Fominam?

 
©Publicitātes foto

Sestdien, 16. oktobrī, Tukuma kultūras namā notika dziedātāja Ivo Fomina un viņa grupas albuma «Cilvēks» turnejas kārtējais koncerts. Diemžēl koncerts tika pārtraukts neilgi pirms noslēdzošās dziesmas – ieradās Valsts policijas Tukuma nodaļas policisti, lūdzot koncertu pārtraukt un visiem steidzami pamest telpas.

«Tukuma policija saņēma norādi, ka it kā kultūras namā ir ievietots spridzeklis. Tukuma policija tūlītēji reaģēja uz brīdinājumu un drošības nolūkos evakuēja pasākuma apmeklētājus, kā arī veica pārmeklēšanu kultūras nama telpās. Spridzeklis netika atrasts,» vēstīts policijas ziņojumā.

Nākamajā dienā Tukuma policijas «Facebook» lapā tika ievietota informācija, ka par notikušo ir uzsākts kriminālprocess, iespējamā vainīgā persona noskaidrota un tiek veiktas procesuālās darbības. Iespējamais zvana iemesls - tas, ka persona netika ielaista pasākumā bez derīga vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta.

«Mēs dzīvojam lielu izaicinājumu laikā, kad ikviens no mums ir spiests izdarīt savas izvēles. Kopīgu mērķu un arī sevis dēļ esam spiesti pielāgoties jaunajiem izaicinājumiem,» saka Ivo Fomins, norādot, ka mākslinieki no pulcēšanās ierobežojumiem ir cietuši visvairāk un viņam izskatās, ka ar jauniem pulcēšanās ierobežojumiem cietīs vēl vairāk.

«Mēs visi, kas bijām uz skatuves, no sirds izbaudījām šo kopā būšanu. Un tad notika neparedzētais, un mēs šobrīd izjūtam zināmu nepabeigtības un rūgtuma garšu par līdz galam nenospēlēto koncertu,» atzīst populārais mūziķis.

Viņš gan tic, ka policija noskaidros apstākļus un sauks vainīgos pie atbildības. Tikmēr viņš visu mūziķu un pasākuma organizatora vārdā atvainojas klausītājiem, kuri bija atnākuši, bet koncerts priekšlaikus bija jāpamet. «Mēs noteikti atgriezīsimies Tukumā, tiklīdz tas būs iespējams, lai pabeigtu koncertu tā, kā tas bija ieplānots! Sargiet sevi un savus tuvākos!» novēl Ivo Fomins.

***

Abonē "Vakara Ziņas" šeit.