Komentāri / VAKARA ZIŅAS. Žoržs Siksna: Šajā laikā krīt maskas
 

20 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

ZZēBē
Tieši kurai zinātnei un kuriem mediķiem onkulis uzticās - vai tiem, kuri pirms potēšanas liek parakstīt papīru ka par visām blaknēm esi informēts un par sekām atbildību neviens neuzņemsies?
5.jūnijs, 8:36 Atbildēt
MMike
Es saku,cilvēki ir muļķi,+vel jauniešu potē,lai nākotnē nevar bērnus uzražot un meitenes dzemdēt.Idioti
5.jūnijs, 8:41 Atbildēt
oonkulim
vienkārši naudiņa aptrūkusies.Pats jau nemaz nav vakcinējies.
5.jūnijs, 12:24 Atbildēt
MMike
Šausmīgi sekla domāšana siksnam..ir kādam 100% izskaidrota vakcīnu iedarbība uz organismu ,ja ik pēc 8-9 mēnešiem tevi lēnam nogalina???Nu tak tupi cilvēki LV dzīvo..psc vnk.Tev dolbajobam valdīga/pasaule pateiks-tev rīt jāizlec pa logu,tad nebūs kovida.Un tu leksi jo nav smadzeņu vnk...kur aitas tur lohatrons.
5.jūnijs, 8:40 Atbildēt
AAnna
Pārdevies tāpat kā Zatlers,Baiba,Busulis,Rīva....paies nedaudz laiks,un zaļās kartes un vakcināciju aizmirsīs,bet NODEVĒJUS atcerēsies,un es rakstīšu komentāru par šo nodevību,tikko šie nelieši parādīsies portālos.Jauniešus vakcinē labi ja pāris nedēļu ar viltu sola,varēs ceļot.....lūk UK sarkanā sarakstā kaut valsts ir viena no vakcinētajām.
5.jūnijs, 8:57 Atbildēt
nnūuu
Tā ir viņu vienīgā uzstāšanās iespēja aizliegumu laikmetā;)
5.jūnijs, 10:16 Atbildēt
PPirktspēja
Piespiedu brīvprātīgi...Gan darbs ārzemēs gan citādāk. Cēlonis: zivs pūst no galvas.Slēptās enerģijas.
5.jūnijs, 9:49 Atbildēt
NNo Anglijas
Mums milzīgā lielveikalā neviens neliek vakcinēties, nu uzaicinājums vakcineties no vakcinācijas centra gan nāca pāris mēnešus nepārtraukti.
5.jūnijs, 10:23 Atbildēt
kkrievenes piseejs
atkal viens uzpirktais analfabeets.
5.jūnijs, 9:51 Atbildēt
ĒĒriks Pandalons
Latvijā ir pilnīgi bezjēdzīgi uzpūsta konfrontācija par un pret vakcināciju . Citās valstīs nav tādas pretnostatījumu cīņas .Kuri ir par vakcināciju - vakcinējas , kuri pret nevakcinējas .Tāda šūmēšanās šķiet ir mākslīgi uztaisīta, lai novērstu sabiedrības uzmanību no citām varbūt būtiskākām lietām.Par savu un savas ģimenes veselību ir atbildīgs katrs pats un ir pilnīgi nevajadzīga kaut kāda konfrontācija. Ir vajadzīga sabiedrības informēšana un viss !
5.jūnijs, 9:56 Atbildēt
ddiez vai pats iechakareja
sev to pukjiiti vai pfakuci resnajaa miesaa. Pretigs radijums, bet pagatnee bija smuks chalis kaadreiz. Kada liekuliba tapat kaa no visiem "vadoniishiem" tv kameru priekshaa ar pikaljiem plecinjiem, ieskaitot chekisti vairinju. Ja vel japiebilst, ka vinja sevi uzskata par "katolieti", taapat ka asv baidanutajs.
5.jūnijs, 9:57 Atbildēt
jjanis burneika
ja un par cik tevi nopirka,nozelojami
5.jūnijs, 10:05 Atbildēt
eerikam
jasaprot taa, ka bardainajiem un paligskolu absolventiem un ka ari pianistiem par to labi maksaa! Un pats saprotat, no kuras puses puush vejsh. Re kur PVO dr. Fauchem ierosinaata kriminalllieta par sadarbibu coronas viirusa genetiskaja izveidoshanaa. Gan jau obama ar klintoniem un bilku izpirks sho vaarguli, kursh iekrita izmekleetaju nagos. Turam iikshkjus, lai atklaatos pasaules genocida pret cilveeci patiesiba. Pirmais biologiskais uzbrukums bija gjenetiski modificeetais viiruss, otrais uzbrukums fakcinaacija un cilveku psihologiska apstraade, iebaidiishana, pakljaushana un sunju pases izveidoshana. Iet drausmiga ciinja starp Debesim un elli par cilveeku dveeselem.
5.jūnijs, 10:06 Atbildēt
PPrecīzi
,jāpiekrīt erikam!
5.jūnijs, 11:42 Atbildēt
jjanim burneikam
mani nekad neviens nevar nopirkt tavai zinaashanai, bet tev iesaku pamazaam saakt izgliitoties un ieklausiities neatkarigo Arstu Asociacijas secinaajumos. Neseedi mucaa un nebarojies pa spundi no LV meediju informaacijas. Vinji melo 30.gadus, kopsh varu sagraaba komunisti 4.maijaa un ta melo un zog lidz shai dienai, stastot tautai, ka esam "veiksmes valsts".
5.jūnijs, 10:09 Atbildēt
AArnis Kačiks
Nav saprotams;kādēļ tik aktīvi tiek uzspiesta vakcinācija?! Uzsveru; vakcinācija! Katrs cilvēks pats var izvērtēt situāciju,un,savas veselības aizsardzībai to veikt.Kādēļ tāds "spiediens"nebija gripas epidēmijas laikā? Tad to pat nesauca par pandēmiju(!)
5.jūnijs, 11:00 Atbildēt
hhaha
Muļķe sirds
5.jūnijs, 12:29 Atbildēt
oolegs golovciks
Liidz shim es Juus cieniiju...
6.jūnijs, 0:09 Atbildēt
SSputnik V
Ko brukat virsu Zorzam? vinam ka senioram obligati javakcinejas,lai izvairitos no letala iznakuma covid-19 del.
6.jūnijs, 22:23 Atbildēt
nnu gan
Glumais kroplis, pats vispar netaisas poteties
7.jūnijs, 23:11 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!