VAKARA ZIŅAS. Kargins un Krasovickis: ko par abiem eksbaņķieriem vēsta zvaigznes?

 
©Oksana Džadana/F64 Photo Agency

NEDĒĻAS CILVĒKI. VALĒRIJS KARGINS, VIKTORS KRASOVICKIS, EKSBAŅĶIERI

Kādreiz slavenā «Parex banka» sabruka dārdēdama. 2008. gada krīzes laikā Ivara Godmaņa valdība nolēma banku glābt, pārņemt 51% akciju un ieguldīt bankā 200 miljonus latu. 10. novembrī toreizējais finanšu ministrs Atis Slakteris, Hipotēku bankas prezidents Inesis Feiferis un «Parex bankas» valdes loceklis Valērijs Kargins noslēdza ieguldījumu līgumu, kas izglāba banku un ļāva tajā turpināt saimniekot Karginam un Krasovickim. Pēc tam nauda sāka aizplūst vēl straujāk. Banka neapturēja līdzekļu izmaksas un kredītu izsniegšanu. Kad 1. decembrī tas beidzot tika izdarīts, no bankas bija aizplūdis vairāk nekā pusmiljards latu. Kopumā valsts ieguldīja 1,7 miljardus eiro, no kuriem daļu ir izdevies atgūt, bet neatgūti palika 654 miljoni eiro, ziņo LETA.

Nesen publiskots Augstākās tiesas Civillietu departamenta lēmums, ka bijušajiem «Parex bankas» valdes locekļiem Valērijam Karginam un Viktoram Krasovickim vajadzēs atmaksāt 124,3 miljonu eiro zaudējumus. Iepriekš Kargina pārstāvis Olavs Cers sacīja, ka zaudējuma gadījumā Kargins grasoties vērsties Eiropas Cilvēktiesību tiesā vai Eiropas Savienības tiesā, jo ilgās tiesvedības esot pielīdzināmas vajāšanai.

Ko par abiem eksbaņķieriem vēsta zvaigznes?

Valērija Kargina astrokartē dominē Uguns stihija. Pozitīvās izpausmēs tā ir enerģija un izdarība, negatīvās - pārsteidzība. Bijušā baņķiera piedzimšanas brīdī Saule atradusies Auna, bet Mēness Lauvas zodiaka zīmē. Tas norāda uz ambīcijām, vēlmi izcelties, būt pirmajam. Venera, kuras aizgādnībā astroloģijā ir arī nauda, ieņēmusi nelabvēlīgo retrogrādo stāvokli, kas nozīmē - cilvēkam dzīvē iespējami pārbaudījumi ar naudu. Un, ja ticam dzīves mājasdarbiem, tad Karginam viens no tiem ir iemācīties pareizi pārvaldīt finanšu resursus.

Viktora Krasovicka astrokarte vēsta, ka viņam piemīt stratēģa dotības - gan iekšējās pasaules aizgādnis Mēness, gan prāta planēta Merkurs piedzimšanas brīdī atradusies Skorpiona zīmē. Tā ir zīme, kas prot analizēt, pārredzēt spēles laukumu un dažkārt arī šaha figūriņas pabīdīt sev vēlamās pozīcijās. Saule Svaru zīmē horoskopā, no vienas puses, vēsta, ka cilvēkam svarīga dzīvē harmonija. Bet, no otras puses, tā ir kardinālā zīme. Ja ko izlems, tad neatkāpsies. Kartē ir arī spēcīga Jaunavas zīmes ietekme, kas norāda uz praktiskumu.

Biznesa astroloģijā ir svarīga darījumu partneru saderība un mijiedarbība. Saliekot abas kartes kopā redzams, ka bijušajiem bankas valdes locekļiem ar naudu jārīkojas ļoti apdomīgi. Šajā sadarbībā iespējama gan naudas plūsmas bremzēšanās, gan mainīgas, neparedzamas situācijas.

(Astroportrets veidots pēc kosmogrammas, kad nav zināms dzimšanas pulksteņa laiks.)

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!