VAKARA ZIŅAS. Ārstam Kārlim Rācenim ir augsts attīstības potenciāls

 
©Oksana Džadana/F64 Photo Agency

NEDĒĻAS CILVĒKS: KĀRLIS RĀCENIS, ĀRSTS.

Kārlis Rācenis iecelts par Atzinības krusta komandieri. Bijušie skolasbiedri atminas - jau pavisam jaunos gados Kārlis bijis mērķtiecīgs un apzinīgs, labi mācījies. Gudrs.

Jaunais mediķis strādājis par aprūpētāju «Gaiļezera» slimnīcā, ieguvis ārsta grādu Rīgas Stradiņa universitātē (RSU), tagad studē doktorantūrā, ir pasniedzējs RSU Bioloģijas un mikrobioloģijas katedrā, strādā Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Nefroloģijas centrā kā ārsts internists. Nule kā saņēmis vienu no valsts augstākajiem apbalvojumiem - Atzinības krustu. Augstākie Latvijas valsts apbalvojumi piešķirti cilvēkiem, kuri izcili kalpojuši Latvijas valstij un tautai, kuru nesavtīgais darbs stiprinājis mūsu valsts demokrātiju, tiesiskumu, drošību un labklājību un ir ieguldīts veselības aprūpē, izglītībā un kultūrā.

Kārļa Rāceņa sasniegumi un devums ir augstu vērtējams, vēl jo vairāk tāpēc, ka tas ir iespaidīgs cilvēkam, kurš pavisam nesen pārkāpis 30 gadu slieksni.

Mediķa astroloģiskajā kartē dominē Zemes stihija, kas ir praktiskums, racionālisms, stabilitāte. Astroloģiskajā kartē ir Jaunavas zodiaka zīmes ietekme, un šīs zīmes pārziņā ir tēmas, kas saistās ar veselīgu dzīvesveidu, ārstniecību, tā ir arī kritiska un analītiska pieeja situācijām.

Kārļa Rāceņa dzimšanas brīdī Saule atradusies Svaru zodiaka zīmē. Diezgan bieži astroloģiskajos aprakstos tiek minēts, ka šī zīme ir svārstīga. Jā, varbūt veikalā vai pie drēbju skapja, bet lietišķajās lietās, ja lēmums pieņemts, tas būs pamatots un nemainīgs. Kombinācijas, kuras veido prāta planēta Merkurs, norāda uz vēlmi pēc zināšanām, svarīgs ir zināšanu apmaiņas moments: mācīties un mācīt. Ir augsts attīstības potenciāls.

(Astroportrets veidots pēc kosmogrammas, kad nav zināms dzimšanas pulksteņa laiks.)

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!