VAKARA ZIŅAS. Horoskopi līdz 25. februārim

 
©Pexels

Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.

Pie darba!

Pienācis laiks kārtīgi pastrādāt! 22. februārī būs beidzies piņķerīgais, pārpratumiem pilnais retrogrādā Merkura periods. Sarunu darījumu un līgumu aizgādnis Merkurs rādīs labvēlīgāku vaigu nekā iepriekš, un arī par tehniku atbildīgajam Marsam diezgan maz spriedzes kombināciju. Turklāt Mēness augošā fāzē. Var iesākt darbus, kas plānoti.

Gatavojamies pilnmēnesim...

Ap 25. februāri palūkojamies uz sevi un līdzcilvēkiem... Ja velk uz kašķi vai gribas hiperaktīvi darboties, tad, iespējams, jau jūtama pilnmēness ietekme. Nevajag iesaistīties strīdos un ļauties provokācijām. Mēness pilnā fāze būs 27. februārī no rīta, bet ietekme parasti jūtama dažas dienas iepriekš.

***

AUNS

Jāpiedomā pie attiecību tēmas - kā rīkojies, ko runā, vai nav pārlieku sakāpinātas emocijas. Lai arī kāda satura strīdi uzvirmotu, mēģini saglabāt mieru. Brīvdienās ļoti derētu kaut kur izbraukt, izrauties no rutīnas, kā arī sarīkot tiešsaistes ballīti. Darba nedēļā vēlami jauni mērķi.

VĒRSIS

Jau gandrīz gads pagājis, kopš dzīve izsitusies no ierastā ritma un stabilitātes, kas Vērsim ir tik svarīga. Centies savākties, jo nav jau tā, ka pilnīgi viss slikti. Brīnišķīgas iespējas var pavērties karjerā vai biznesā, un tas iedvesmos. Aizraujoties ar jauniem projektiem, neatstāj novārtā mājiniekus.

DVĪŅI

Darba daudz, bet var atklāties, ka pietrūkst kādu iemaņu vai zināšanu. Mācīties nekad nav par vēlu, un tavs rosīgais prāts visu ātri uztver. Par Dvīņu zodiaka zīmi mēdz teikt, ka nevar saprast - vai viņš ir viens vai divi... Ja jāpieņem lēmums, nemētājies, bet izdomā, ko patiesi vēlies.

VĒZIS

Viens tāds klusītiņām sēž savā čaulā, groza acis un kaut ko perina... Un kāda citiem gar to daļa! Būs jauni plāni un ieceres, galvā miljons domu, tikai nestāsti visai pasaulei. Skauģu un nelabvēļu netrūkst, kaut arī dažkārt viņi par draugiem uzdodas. Īpaši apdomīgs esi naudas lietās.

LAUVA

To skatu, kad zvēru karalis Lauva no sirds sadusmots, neviens negrib redzēt! Un pašam no tā arī nebūs nekāda labuma - neļaujies provokācijām. Būs ne mazums situāciju, kas kaitinās, taču jāsaglabā miers. Darbā spriedze, bet, ja apstākļi tevi neapmierina, tad jālūkojas pēc labāka varianta.

JAUNAVA

Darbs atkal pirmajā vietā. Ko darīt, ja Jaunavas zīmes cilvēkiem tāds liktenis lemts. Vai žēloties? Nē, tieši pretēji. Darīsi visu ar iedvesmu, tavs veikums tiks novērtēts, un, iespējams, nāks pat kāds jauns un vilinošs piedāvājums. Brīvdienās lielisks laiks, lai atpūstos kopā ar ģimeni.

SVARI

Nepaļaujies uz solījumiem, skaistiem vārdiem un vispārzināmām patiesībām. Vislielākais uzticamības procents ir tikai tam, ko izdomāsi un izdarīsi pats. Viegli nebūs, bet varbūt šis ir tas brīdis, kad jāsakārto attiecības ar pagātni, lai dotos tālāk. Liels atbalsts no ģimenes un mīļotā cilvēka.

SKORPIONS

Darba vai biznesa idejas un lietišķo darbu dunu nomainījis nesteidzīgāks dienu ritms. Šajās jomās viss vairāk vai mazāk notiek un īpašas aktivitātes no tavas puses nav nepieciešamas, ko nevarētu teikt par privāto dzīvi. Iekrājušies mājas darbi. Ģimene vai mīļotais cilvēks vēlas tavu uzmanību.

STRĒLNIEKS

Enerģija un optimisms ir tavi dzīves vadmotīvi, bet kādā brīdī elpa jāatvelk. Ja jūti, ka kļūsti kašķīgs, un vēlies, lai visi liek mieru, tad tā arī pasaki. Brīvdienās aizbrauc pie dabas, pievērsies hobijam un dari lietas, kas vairo optimismu. Pēc tam ar jauniem spēkiem varēsi ķerties pie darba.

MEŽĀZIS

Mežāzis kā Zemes stihijas zodiaka zīme vienmēr iestājas par stabilitāti visās dzīves jomās: lai būtu skaidrs, ka saule no rīta uzaust un vakarā noriet. Dabā vai biznesā nemierīgi, bet tas nav kavēklis plānot nākotni un domāt par ienākumu palielināšanu. Iespējami jauni piedāvājumi un ienesīgi projekti.

ŪDENSVĪRS

Tu proti saprasties ar cilvēkiem un sniegt vērtīgus padomus. Cilvēki labprāt ar tevi kontaktēsies un piedāvās iesaistīties jaunos projektos. Nevajadzētu paļauties uz veiksmi, bet ar neatlaidīgu darbu sasniegsi vēlamos rezultātus. Tikai nedāļā savas idejas pa labi un kreisi, bet raugies, lai ir materiālais labums.

ZIVIS

Ar smaidu un šarmu panāksi to, ko esi iecerējis. Iespējams, jāpārvar kādi šķēršļi, bet labs palīgs būs intuīcija. Runā ar vajadzīgajiem cilvēkiem par svarīgām tēmām, pastāvi uz savu un neļaujies, lai kāds apvārdo. Darba frontē daudz emociju, kas jāapvalda. Lūkojies pēc izdevīguma.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!