VAKARA ZIŅAS. Levitam jāuzmanās no negodīgas rīcības, iespējama "uzmešana"

 
©Oksana Džadana/F64 Photo Agency

NEDĒĻAS CILVĒKS: EGILS LEVITS, LATVIJAS VALSTS PREZIDENTS. Viens no pēdējā laika aktuālajiem jautājumiem – Valsts prezidenta Egila Levita iespējamais algas paaugstinājums. Jā, indeksācija iekļauta likumā. Bet vai tas jādara šobrīd ‒ kad cilvēki zaudējuši darbu, daudzās jomās bizness brūk? Izbrīnu raisa Prezidenta kancelejas paziņojums par atteikšanos no algas paaugstinājuma apmēram nedēļu (!) pēc tam, kad sabiedrība jau kārtīgi izšūmējusies. Prezidents nelasa ziņas, komentārus, neielūkojas soctīklos un neseko līdzi tautas noskaņojumam? Vai ap viņu ir neprofesionāla padomnieku kompānija, kas nespēj laikus reaģēt uz jūtīgiem jautājumiem?

Egila Levita astrokartē ir daudz pozitīvu kombināciju, kas norāda uz diezgan vieglu izdošanos dzīvē. Nav ļoti jāpūlas, nav bieži jāiet pret straumi, lai izcīnītu savu vietu zem saules. Taču pašam laiku pa laikam var šķist, ka jāpierāda - «es taču esmu čalis».

Pēc tā dēvētās Saules zīmes prezidents ir Vēzis - tas iezīmē dzimtenes mīlestības un ģimeniskuma tēmas. Aizstāvēs savējos, bet tas var izpausties arī kā savu cilvēku pulcināšana ap sevi. Ir jāuzmanās no negodīgas rīcības, iespējama «uzmešana». Ja kāds ko būs nodarījis - varbūt piedos, bet neaizmirsīs gan, jo emociju rādītājs Mēnestiņš Skorpiona zīmē. Bet, ja pats ko nelāgu darīs, tad karma kā bumerangs ātri atgriezīsies atpakaļ.

Ir augsts prāta potenciāls, analītiķa spējas, dažādas intereses, jo prāta planēta Merkurs Dvīņu zodiaka zīmē, bet tajā pašā laikā var pietrūkt praktiskuma un tās sajūtas, ka stāv abām kājām uz zemes. Astrokartē nemaz nav lietišķi praktiskās Zemes stihijas ietekmes. Daudz iekšējo šaubu, bet vajadzētu būt labai intuīcijai.

Horoskopā ir Saules aptumsuma ietekme, kas norāda, ka, darbojoties politikā, iespējams periods, kad uz saviem pleciem daudz smaguma jāiznes. Saules aptumsuma ietekme ir arī, piemēram, Vairas Vīķes-Freibergas, Valda Dombrovska, Laimdotas Straujumas kartēs, un šiem cilvēkiem ir nācies lemt un saprast, kā rīkoties sarežģītās situācijās valsts līmenī.

(Astroportrets veidots pēc kosmogrammas, kad nav zināms dzimšanas pulksteņa laiks.)

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!