VAKARA ZIŅAS. Ko tagad dara Ēriks Hānbergs?

 
©Dmitrijs Suļžics/F64 Photo Agency

Rakstnieks, publicists un nopelniem bagātais žurnālists Ēriks Hānbergs savu ikdienu pavada omulīgi, aktīvi darbojoties literārajā jomā, dodoties pastaigās kopā ar sievu Velgu Hānbergu, un dzīvo nost Pārdaugavas skaistajā dzīvoklī, kurā valda ļoti mājīga atmosfēra.

Pastaigas

«Ikdiena nemainīgi saglabā nesteidzību. Esmu allaž stāstījis arī citiem, ka šo nesteidzību var nodrošināt tad, ja starp darāmībām ietur pauzi. Šis ritms ir nemainīgs un triumfs vīrusa laikā. Diena ir sadalīta: kad esmu pie rakstāmgalda, kad ar Velgu pastaigājamies. Šis laiks, sākot no marta, ir atšķirīgs no citām dienām ar to, ka pastaigas regularitāte un ilgums ir garāks. Mēs galvenokārt staigājam pa parku un Pārdaugavas mazajām ieliņām. Esmu pārdaugavietis, savukārt Velga ir dzīvojusi centrā. Tāpēc es varu būt gids un no jauna izstaigāt mazās ieliņas, kuras esmu piemirsis. Esam uzgājuši oāzītes, kur daba riņķī, viss pulsē, kur var apsēsties, ir saule un neviens netraucē.»

Televizors

«Kas vēl mainījies? Mēs ļoti aktīvi gājām uz teātri, skatījāmies kino, gājām uz koncertiem un citiem saietiem. Tagad to kompensējam vakaros pie televizora. Paldies visām studijām un kanāliem, ka piedāvā tik daudz. Velga pēc izglītības ir tērpu modelētāja un izpauž sevi šujot. Vienkārši priecājas, ik pa brīdim kaut ko uzšujot.»

Pilnu rakstu lasi jaunākajā "Vakara Ziņas" izdevumā!

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!