Komentāri / VAKARA ZIŅAS. Senās mūzikas interpretu sadusmo ielu mūziķi Vecrīgā
 

13 komentāri

VVilks
Kā es māku ,tā es maunu !
29.jūlijs, 6:11 Atbildēt
aali
Pilnīgi piekrītu Mārim, ja neprot dziedāt, tad nau ko aurot.
29.jūlijs, 9:37 Atbildēt
OOtomārs
tā ir
1.augusts, 15:30 Atbildēt
BBalanda
Viņi mēģina nopelnīt ne jau ar dziedāšanu, bet gan gaida, lai kāds pienāktu, un teiktu: "Paklau, es tev došu piecīti, bet šodien te vairs nerādies".
29.jūlijs, 13:13 Atbildēt
wwest
Vistrakākais ir viens dulls ar rasta frizūru, kas diendienā dauza tamtamu tunelī pie stacijas kā driģenes saēdies! Un nevienam policistam neienāk prātā, ka šausmīgais troksnis kādam traucē!!!
29.jūlijs, 17:40 Atbildēt
JJuris
Man gan patika.
30.jūlijs, 19:29 Atbildēt
LLaura
Ne jau aiz labas dzīves un neko darīt šamie "muzicē". "Nabaga mūzikas guru" redziet trauma rodas! Kapēc cilvēki ir tik vienaldzīgi un pat neiejūtīgi pret citiem? Gabals kādam nokritīs, ka šķibu meldiņu, caurejot vecrīgai, dzirdēs???
30.jūlijs, 16:39 Atbildēt
VVecais pauts
Uz tādu kviecēju, kuri sevi iedomājušies dziedātāji esot, fona mans pirdiens izklausās daudz dabiskāks un melodiskāks par šie "dziedoņiem".
30.jūlijs, 16:42 Atbildēt
NNoo
Bez komentāriem
30.jūlijs, 19:30 Atbildēt
kkaķis
Tie kas izliek pie savas sūda būdas ,,tumbu,, un bumsī pa visu tuvāko apkārtni ir vēl aprobežotāki , jo viņiem nav ne talanta ne saprašanas kas ir mūzika .Galvenais basi.Tas dzīvnieks varētu tos basus klapēt savā paurī caur austiņām , nav ko ar savu aprobežotību maitāt citiem nervus .Te ir darbs pašvaldības policijai, uzlikt sodu , tad beigtu tēlot,, dīdžejus .,,
30.jūlijs, 23:26 Atbildēt
OOpus Pro
"Lieliskais mākslas meistars" gan varētu paklusēt.ja šamais uzdienēs līdz iekšl. min. amatam tad varēs d...st.Ārzemēs ar laikam nav bijis un redzējis ka ielu muz. spektrs ir milzīgs.ja estēts negrib sačakarēt dzirdi tad lai iet ar līkumu.
1.augusts, 13:50 Atbildēt
ššķīvis
Izklausās, ka tu neesi pabijis ārzemēs. Spektrs milzīgs, bet kvalitāte, ne pārāk spektriski milzīga. Atšķirībā no tavas nedzirdes, pilsēta tomēr ir gaumīgi pieskandināma.
2.augusts, 9:00 Atbildēt
aantons
ļoti svarīgi ir tas, cik tuvās attiecībās cilvēks ir ar galvu
7.augusts, 9:50 Atbildēt