VAKARA ZIŅAS: Ko tagad dara Jolanda Suvorova?

© F64 Photo Agency arhīvs

Populārā komiķe, aktrise un dziedātāja Jolanda Suvorova ar saviem skatītājiem un klausītājiem pirms ārkārtējās situācijas satikās koncertos, kas viņai ļoti patīk. Tādēļ to atcelšana bija nepatīkams pārsteigums. Pozitīvu noti iemīļotās humoristes dzīvē ienes kolorītās sekretāres loma seriālā «Lielie Muļķi».

«Kad sākās «Covid-19», ikdiena bija ļoti slikta. Kad pateica, ka ir vīruss un iegāju veikalā, tas bija kaut kas biedējošs. Tāda sajūta, ka cilvēkiem bija svarīgi tikai ēst un nokārtoties. Cilvēki pirka milzīgi daudz tualetes papīra. Es iepirkos «Rimi» un biju pārsteigta. Piezvanīju meitai un jautāju: «Ko vajag pirkt?» Viņa atbildēja: «Griķus, makaronus.» Es teicu: «Tas taču nav tas, ko ikdienā īpaši ēdu.» Bija bailīgi. Ļoti nepatīkama sajūta. Staigājot pa veikaliem bija arī tā, ka ļaudis kļuva rupji. It sevišķi vīrieši. Tas ir ļoti nepatīkami. Sievietes savukārt vairāk smaida, ir pieklājīgākas.

Man bija paredzēti koncerti. Es ļoti cerēju, ka tie notiks. Raudāju pusotru mēnesi katru dienu. Izraudāju visas acis.

Visu rakstu lasi šīs nedēļas "Vakara Ziņās"

Vakara Ziņas

«Katrā braucienā pārsteidzošākais ir cilvēki – gan tie, ar kuriem vienojošs ir ceļš, gan tie, ar kuriem šai ceļā ir lemts satikties. Tas ir neticami, cik spēcīgus, radošus un gaišus cilvēkus mēs sastopam ceļā un ikvienā vietā, kur nonākam,» saka mūziķis, dziesmu autors, Latvijas Radio 5 direktors un «Velomūzikas» idejas autors Kārlis Kazāks.

Svarīgākais