VAKARA ZIŅAS. Slavenības, kuras pērn kļuva par vecākiem

 
©SIPA/SCANPIX/LETA

Pēc interneta vietnes «worldometers.info» ziņām, pērn pasaulē piedzimuši vairāk nekā 130 miljoni bērnu, tajā skaitā arī slavenības kļuva par vecākiem un dāvāja pasaulei skaistus mazuļus. Lielākā sabiedrības uzmanība tika pievērsta Saseksas hercogienei Meganai Mārklai, kura maijā laida pasaulē savu pirmo bērnu – dēlu Ārčiju.

Jaunajam pārim Tīnai Kunaki un Vincentam Kaselam piedzima meita Amazone, Kimai Kardašjanai un Kanjem Vestam otrais dēls, kurš ģimenē kļuva par ceturto bērnu. Daudzas zvaigznes par bērniņa gaidībām klusēja un vēl tagad medijiem neizpauž bērna identitāti. Katra mazuļa parādīšanās ir nozīmīgs un skaists brīdis, kas slavenību ģimenēs tiek uztverts kā īpašs notikums.

Pirmdzimtais

22 gadus vecā modele Tīna Kunaki šogad kļuva par māti. Aprīlī skaistule dāvāja vīram, 53 gadus vecajam franču aktierim Vincentam Kaselam pirmdzimto meitu Amazoni. Pāris kopā ir kopš 2016. gada.

Karaliskais bēbis

Viena no visvairāk pasaulē apspriestajām sievietēm, Saseksas hercogiene Megana Mārkla 6. maijā dzemdēja pirmdzimto. Bijusī aktrise un princis Harijs savam dēlam deva vārdu Ārčijs. Saskaņā ar pašreizējo karaliskās ģimenes protokolu mazulis ir septītais rindā uz troni, un viņam piešķirts lorda tituls.

Ceturtais bērns

View this post on Instagram

A post shared by ��������������� ♛ (@kardasclipsjenner) on

Sabiedrības dāmas Kimas Kardašjanas un viņas vīra, repera Kanjes Vesta ģimenē piedzima zēns, kuru vecāki nosauca par Psalmu. Ceturto mazuli Kimam un Kanjem dzemdēja surogātmāte. Starp citu, šī nav pirmā reize, kad slavenais pāris ir vērsies pēc surogātmātes pakalpojumiem.

Miljardiera dēls

Arī Austrālijas supermodele un bijusī «Victoria's Secret Angels» modele Miranda Kera šajā gadā kļuva par mammu. 36 gadus vecā slavenība laida pasaulē dēlu Mailzu no sava mīļotā vīrieša, 29 gadus vecā miljardiera Evansa Špīgela, ar kuru kopā ir piecus gadus un abi jau audzina savu pirmo dēlu Hārtu. Modelei ir arī astoņus gadus vecs dēls Flinns no laulības ar Holivudas aktieri Orlando Blūmu.

Piektais dēls

7. janvārī 40 gadus vecā dziedātāja Sofija Elisa Bekstore kļuva par māti savam piektajam bērniņam. Mūziķe savam vīram, mūziķim Ričardam Džonsam dāvāja piekto dēlu. Zēns tika nosaukts par Mikiju. Pāris audzina četrus dēlus - 14 gadus veco Soniju, deviņus gadus veco Kitu, sešus gadus veco Reju un divus gadus veco Džesu.

Par meitu paziņo soctīklos

View this post on Instagram

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Amerikāņu dziedātāja un aktrise Džesika Simpsone trešo reizi kļuva par māti, laižot pasaulē meitu. 39 gadus vecā slavenība par šo notikumu paziņoja sociālajā vietnē «Instagram», un meitene tika nosaukta par Bērdiju Meju Džonsoni.

Mārtina un Jozefa ceturtais dēls

View this post on Instagram

A post shared by Agency For Surrogacy Solutions (@surrogacysolutionsinc) on

Arī dziedātājs Rikijs Mārtins 2019. gada oktobrī paziņoja par ceturtā bērna piedzimšanu. «Piedzimis mūsu dēls Rens Mārtins-Jozefs,» savā «Instagram» ierakstā vēstīja dziedātājs. Rikijam Mārtinam un viņa vīram, māksliniekam Džeivanam Jozefam jau ir trīs bērni - zēni dvīņi Mateo un Valentino un meita Lūsija.

Trešais bērns

2018. gada 4. oktobrī kļuva zināms, ka aktrise Bleika Laivlija un aktieris Raiens Reinoldss 2019. gada vasarā trešo reizi kļūs par vecākiem. Pārim ir 2014. gadā un 2016. gadā dzimušas meitiņas Džeimsa un Ineza. Trešā bērna dzimumu un vārdu Holivudas zvaigznes neizpauž.

Otrais bērns

Aktrise Keira Naitlija un viņas vīrs, grupas «Klaxons» solists Džeimss Raitons aprīlī sagaidīja savu otro bērniņu, kura identitāte netiek atklāta. Pāris jau audzina četrus gadus veco meitu, kuru nosaukuši par Ediju.

Atkal gaidībās

Amerikāņu aktierim Ričardam Gīram 70 gadu vecumā 35 gadus vecā sieva Alehandra Silva dzemdēja dēlu, kurš pārim kļuva par pirmo kopīgo bērnu. Katram no viņiem ir bērns no iepriekšējām attiecībām.

Trīs gadus pāris sapņoja par bērniem, un beidzot viņiem tas izdevās. Deviņus mēnešus Gīrs pilnībā veltīja visu uzmanību savai sievai, atsakoties no kino projektiem un biznesa piedāvājumiem. Taču 5. novembrī viņa «Instagram» kontā parādījās ziņas, ka pāris tagad gaida vēl vienu bērniņu.

Bērna dzimums netiek izpausts

36 gadus vecās Holivudas aktrises Annas Hatavejas un viņas vīra, aktiera un producenta Adama Šulmena ģimenē šogad piedzima otrais bērns. Filmu zvaigznes jaunākā bērniņa dzimums un vārds joprojām ir noslēpums. Pārim jau ir 2016. gada 24. martā dzimušais dēls, ko vecāki nosauca par Džonatanu Rouzbenksu Šulmenu.