VAKARA ZIŅAS. Nevarauska pēc dēliņa piedzimšanas izskatās lieliski

 
Kristīne Nevarauska pēc dēliņa piedzimšanas izskatās lieliski un saņem godam nopelnīto balvu. Nevarauska par gada labāko aktrisi ir atzīta arī 2003. gadā par filmu «Sauja ložu». Kā rakstījām iepriekš, aktrise neapmeklēja filmas «Nekas mūs neapturēs» pirmizrādi 9. oktobrī un citus publiskus pasākumus, jo visu savu laiku un uzmanību velta dēlam, kas nāca pasaulē šajā vasarā. ©Ģirts Ozoliņš/ F64 photo agency, Agnese Zeltiņa un Gints Ivuškāns

Pirmoreiz pēc dēla piedzimšanas Dailes teātra aktrise Kristīne Nevarauska plašākā sabiedrībā iznāca tieši uz nacionālās kino balvas «Lielais Kristaps 2019» apbalvošanas ceremoniju. Turklāt aktrise bija ieradusies pēc balvas, jo par spožu aktierspēli režisora Andra Gaujas filmā «Nekas mūs neapturēs», Kristīne uzvarēja kategorijā «Gada labākā aktrise».

«Jūtos patīkami pārsteigta par šo balvu. Un kā jau pirms tam teicu, no tā visa esmu samulsusi. Pirmais iznāciens pēc ilgākas pauzes, un ir tik daudz notikumu. Tas ir skaisti! Es izbaudu katru mirkli šajā vakarā, bet domās es tāpat esmu pie sava mazā. Dēliņu sauc Mariuss Gabriels. Mums drīz būs trīsarpus mēnesīši. Vēl jau pavisam maziņš, tādēļ joprojām esmu pilnas slodzes mammīte. Šobrīd, kamēr esmu «Lielajā Kristapā», dēliņu pieskata krustmāte, mana māsa.

Jauni projekti man pagaidām nav, jo pati auklēju bērniņu. Bet tas nenozīmē, ka es nevarētu atgriezties darbā. Ja arī atgriezīšos teātrī, tas nebūs uz pilnu slodzi. Ja būs kāds kino projekts, noteikti izskatīšu šo variantu. Kāpēc ne? Kino vienmēr labprāt filmējos. Šis projekts (filma «Nekas mūs neapturēs») ir citādāks. Es šo filmu noskatījos kopā ar mazo. Tātad līdz galam vēl nevarēju pieslēgties. Labprāt noskatītos vēlreiz un mierīgi ar glāzi vīna, lai izbaudītu filmu un iedziļinātos tajā. Šis kino darbs ir ārkārtīgi estētisks. Tajā ir fantastiski kadri. Operatora Aleksandra Grebņeva un visas komandas darbs tiešām ir izcils,» iespaidos ar žurnālu »Vakara Ziņas« par jaunāko kino lenti un māmiņas lomu dalās aktrise.

Kā jau iepriekš rakstījām, Kristīne Nevarauska režisora Andra Gaujas kaisles drāmā spēlēja harismātiskā mūzikas producenta Ralfa (aktieris Andris Keišs) sievu Madaru. Kristīnes atveidotais tēls ir spēcīga, skaista un eleganta sieviete, kurai pieder īstā vara pār mūzikas ierakstu studiju. Brīdī, kad Keiša varonis Ralfs, sēžot pie galda, paziņoja savai meitai (aktrise Dārta Stepanova), mīļākajai (aktrise Elza Gauja) un sievai (Kristīne Nevarauska), ka mīl viņas visas un īpašumā būs jādzīvo četratā, Kristīnes atveidotā varone skaidri norādīja, ka ir pret šādu attiecību modeli. Filmas noslēgums ir traģisks, Nevarauskas atveidotā varone mirst. Raksturojot savu varoni šajā filmā, par ko arī saņemta balva, Kristīne Nevarauska teic: «Kur tas spēks viņu noved? Rezultāts ir tāds, kāds tas ir. Acīmredzot dažreiz ir jāatkāpjas. Jāpaskatās uz visu no malas ar vēsāku prātu. Iespējams, ir reizes, kad vajag palaist vaļā.»

Ģirts Ozoliņš/ F64 photo agency, Agnese Zeltiņa un Gints Ivuškāns

Dailes teātra aktrise Kristīne Nevarauska ierodas uz «Lielā Kristapa» apbalvošanas ceremoniju kopā ar savu dzīvesbiedru un dēla tēvu - lietuviešu režisoru Rolandu Atkočūnu.

Ģirts Ozoliņš/ F64 photo agency, Agnese Zeltiņa un Gints Ivuškāns

Kristīne un Rolands pirms balvu pasniegšanas ceremonijas mīļi apskāvās un labprāt pozēja fotogrāfiem.

Ģirts Ozoliņš/ F64 photo agency, Agnese Zeltiņa un Gints Ivuškāns

Aktrise Zane Daudziņa apskauj Kristīni, sveicot ar saņemto balvu kategorijā «Labākā gada aktrise».