VAKARA ZIŅAS. Jānis Timma savai krievu skaistulei velta dzeju

 
©Ekrānuzņēmums no Instagram

Basketbolists Jānis Timma pēc šķiršanās no dēla Kristiāna mātes Sanas Timmas ir apstiprinājis, ka šobrīd ir jaunās attiecībās ar Krievijā populāro dziedātāju Annu Sedokovu. Latviešu sportists savā «Instagram» profilā slāvu skaistulei velta skaistas dzejas rindas krievu valodā.

«Mēs ar tevi izveidojām šo pasauli, mūsu pasauli

Kā mēs atradām viens otru?

Uzticies man, mīļā, un iesim

Galu galā no šīs pasaules mums kļūst slikti

Bez tevis, mīļā, es neesmu es

Tu esi mana mānija, tu anomālija

Es kopā ar tevi vēlos uzlidot debesīs

Es visu celšu pats baltās burās

Un man nevajag daudz vārdu, un es no jauna esmu es

Esi vienkārši ar mani, un viss

Galu galā bez tevis, mana dārgā, es neesmu es, mana dārgā, es neesmu es, mana dārgā, es neesmu es,» tik romantiskus vārdus savai mīļotajai velta Jānis Timma.

View this post on Instagram

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Par Jāņa Timmas un Annas Sedokovas attiecībām tika baumots jau kādu laiku. Pāris savas attiecības publiski apstiprināja šā gada rudenī, publicējot «Instagram» kontos kopbildi.

View this post on Instagram

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Anna Sedokova ir ukraiņu izcelsmes dziedātāja. Viņa kļuva atpazīstama, pateicoties dalībai grupā «VIA Gra». Skaistule, kas savā «Instagram» kontā publicē krāšņus foto no ceļojumiem, ikdienas gaitām, ir arī trīs bērnu mamma.

Jāņa bijusī sieva un dēla Kristiāna māte Sana iepriekš publiski apstiprināja, ka vīrs viņu krāpa ar citu. Baumo, ka Annas un Jāņa romāns izveidojās, kad viņš vēl dzīvoja laulībā ar Sanu.