VAKARA ZIŅAS. Samanta Tīna sastāda TOP 5 apskates vietas Itālijā

 
©360TV publicitātes

Dziedātāja Samanta Tīna kopā ar spilgto multimākslinieku Kašeru, stilisti Indru Salceviču un populāro «YouTube» personību ar vairāk nekā 60 tūkstošiem sekotāju Niklāvu bija devusies galvu reibinošā piedzīvojumā uz saulaino Itāliju. Jautrās četrotnes dēkām ik sestdienas vakaru iespējams sekot līdzi TV šovā «Četri uz koferiem», kas skatāms televīzijas kanālā 360TV, kā arī «Brīvdienas TV» «YoutTube» kanālā un arī lietotnē «Shortcut».

360TV publicitātes

Piedzīvojumu kārās slavenības apceļoja četras neaizmirstamas Itālijas pilsētas - devās uz Milānu, Dženovu un skaisto Ligūrijas piekrasti, lai tās iepazītu nevis «ierindas» tūristu acīm, bet baudītu vēl neredzētas vietas un izklaides. Turklāt šoreiz ceļotājiem bija ne tikai jāpielāgojas pārējo draugu ceļošanas paradumiem, bet arī jāvērtē ceļabiedru sarūpētā izklaides programma. Katrs ceļotājs iejutās gida lomā un pēc saviem ieskatiem saplānoja vienas dienas izklaides programmu - izvēloties gan apskates objektus, gan nakšņošanas vietu, kā arī rūpējās, lai ceļabiedru vēderi nebūtu tukši, bet vakarā saņēma par to kolēģu vērtējumu.

Ceļojums uz Itāliju jestrajam četriniekam izvērtās ļoti krāšņs un neprognozējamiem notikumiem bagāts - tie aizsākās jau lidostā, kad vienam no dalībniekiem saplīsa kurpe, bet pēc tam vēl koferī izlija šķidrums. Tāpat netrūka Itālijai tradicionālu piedzīvojumu kā spageti gatavošana kopā ar profesionālu itāļu pavāru, gan vilšanās par naktsmājām, kas fotogrāfijās izskatījās krietni labāk nekā dzīvē. Tiesa, ceļabiedriem ne reizi vien ceļojuma laikā uzspīdēja arī necerēta veiksme - viņiem bija iespēja nakti pārlaist pavisam ekskluzīvā un greznā villā ar pasakainu skatu, kā arī karaliskos apartamentos, kur par naktsmītni parasti nākas atvadīties no vairāk nekā 500 eiro.

Kamēr TV skatītāji vēl tikai dzīvo līdzi jestrās četrotnes piedzīvojumiem, Samanta Tīna piedāvā sajust īstu saulainās Itālijas garšu un aplūkot viņas izvēlētas krāšņākās vietas, kuras noteikti jāapskata Itālijā:

1. Lielākais akvārijs Eiropā Dženovā

360TV publicitātes

To tiešām ir vērts apskatīt gan pieaugušajiem, gan bērniem. Atgriezties bērnības sajūsmā ceļojumā divu stundu garumā zemūdens pasaulē kopā ar haizivīm, vaļiem un pašām mazākajām ūdens radībām!

2. Via Garibaldi iela Dženovā

360TV publicitātes

Tā ir viena no dārgākās arhitektūras ielām pilsētā, kas agrāk dēvēta par zelta ielu, jo bagātie kuģotāji ieguldīja savu naudu šajās pilīs. Visas ielas garumā var apskatīt avangarda pilis.

3. Miniatūra osta Boccadasse

360TV publicitātes

Osta atrodas 20 minūšu braucienā no Dženovas. Dženovā nav pludmales, taču ir viena maza miniatūra ar akmeņainu krastu, kas nav garāks par aptuveni 100 metriem. Mağiskā piestātne ar krāsainām mājiņām. Šī vieta ir izdaudzināta arī par garšīgākā itāļu saldējuma «Gelato» vietu. Es to tiešām varu apstiprināt!

4. Kulinārijas meistarklase

360TV publicitātes

Noteikti vajag izmantot iespēju kopā ar īstu itāļu pavāri apgūt jaunas iemaņas meistarklasē. Tas būs lieliski pavadīts laiks kopā ar draugiem vai otru pusīti, un gūtas jaunas zināšanas, kā arī puncis pilns.

5. Portofino

360TV publicitātes

Viena no skaistākajām un bagātākajām piekrastes pilsētiņām. Tur noteikti ir jānobauda vietējais saldējums, kas ir izgudrots tieši Portofino. Nav lēts prieks, bet vienreiz mūžā, ja ir iespēja tur būt, tas ir tā vērts!