VAKARA ZIŅAS. Kā pašmāju slavenie bauda siltās vasaras dienas?

 

Vasara lēnām tuvojas izskaņai, tādēļ ir pēdējais laiks tvert saules starus un baudīt ūdens peldes. Apkopojām vairākas sabiedrībā zināmas personības, kas lieki laiku netērē un papildus striktajam darba grafikam paspēj izbaudīt atpūtu pludmalē, parādot savus lieliskos augumus peldkostīmos.

View this post on Instagram

A post shared by Nataly Tumsevica (@natalytumsevica) on

Dziedātāja un Rīgas balles patronese Natālija Tumševica-Ērgle saulaino laiku bauda ārzemēs, gozējoties baseinā, tērpusies koši sarkanā bikini.

View this post on Instagram

A post shared by Markus Riva (@markusriva) on

Izskatīgais dziedātājs Markus Riva ir viens no retajiem pašmāju šovbiznesa vīriešiem, kas ievieto bildes, kurās demonstrē, kā atpūšas vasaras saulītē. Savu trenēto augumu viņš atrāda, sauļojoties Berlīnes pludmalē.

View this post on Instagram

A post shared by Santa Pilena (@kidsgazette) on

Modes eksperti Santu Pīlēnu, kura ir četru bērnu māmiņa, var tikai uzteikt par perfekto figūru.

View this post on Instagram

A post shared by Viktorija Kamaza (@viktorijakamaza) on

Izskatīgā sporta žurnāliste Viktorija Kamaza vasaras dienas izbauda, spēlējot pludmales volejbolu. Viņa parāda, ka lieliskā auguma noslēpums ir regulāri treniņi sporta zālē.

View this post on Instagram

A post shared by Laura Ikauniece (@laura_ikauniece) on

Vieglatlētikas zvaigznei Laurai Ikauniecei peldkostīms, īsi topiņi un šorti nav tikai vasaras apģērbs, arī treniņos viņa tērpjas līdzīgi. Trenējoties ārpus Latvijas, viņa brīvajos brīžos apmeklē eksotiskās pludmales.

View this post on Instagram

A post shared by Madara Kiviča (@madara.kivica) on

Mūziķa Andra Kiviča bijusī sieva Madara Kiviča ir fitnesa entuziaste, kura savā «Instagram» ļoti bieži ievieto bildes, kurās redzama, pozējot peldkostīmā.

View this post on Instagram

A post shared by Laura Rizzotto (@laurarizzotto) on

Dziedātaja Laura Rizoto atpūšas Itālijā, Sardīnijas pludmalē, ķerot ne vien saules starus, bet arī priecājoties par krāšņajiem dabas skatiem.

View this post on Instagram

A post shared by Ivo Fomins (@fominsivo) on

Rokmūziķis Ivo Fomins bauda vasaru kopā ar sievu Ivetu.

View this post on Instagram

A post shared by Santa Kola (@santa_kola) on

Mūziķu menedžere Santa Kola laika periodā, kad Salacgrīvā norisinājās «Positivus», kopā ar grupu «Tautumeitas» bija Vīlandes folkmūzikas festivālā Igaunijā. Brīvos brīžus viņa pavadīja kādā no vietējām Igaunijas pludmalēm.

View this post on Instagram

A post shared by PAULA FREIMANE (@paolafreeman) on

Fitnesa trenere un skaistule Paula Freimane priecājas par Latvijas dabas valdzinājumu.

View this post on Instagram

A post shared by Samoilovs Smedins (@samoilovssmedins) on

Volejbolists Jānis Šmēdiņš ar sievu Elīnu atzīmē dzimšanas dienu. Interesanti, ka dzimšanas diena abiem ir vienā datumā.