VAKARA ZIŅAS. Kiviča dēla mamma atgriežas Rīgā un meklē darbu

 
©F64 Photo Agency

Stiliste, bijusī modele un mūziķa Andra Kiviča dēla Kristofera Paula māte Dana Dombrovska savā «Facebook» profilā publicējusi ierakstu, kurā atklāj, ka atgriezusies uz dzīvi Rīgā un ir darba meklējumos. Jāteic, ka Danas darba meklēšanas sludinājums ir gana radošs un attēls momentā piesaista uzmanību.

«Meklēju darbu, darbiņu!» Ceļš līkuloču ir atvedis mani atpakaļ uz Rīgu. Savas radošās darbības laikā esmu nonākusi līdz vēlmei un meklējumiem pēc patstāvīga darba. Mani radošie talanti līdz šim bijuši redzami kā stilistei un vizāžistei modes žurnālos, reklāmās un kāzu un citās smukumpucēšanās. Pēdējos gadus vairāk nodevos pašas dizainētam un šūtam apğērbam «Kaikin». Ir pienācis laiks jauniem apvāršņiem. Gatava strādāt, radīt, dalīties ar savu radošumu un prasmēm, gatava iemācīties un atklāt ko jaunu. «Mākslinieks» ir tas, kurš visu māk :) un ja nemāk - iemācās :) Izskatīšu un priecāšos par visiem variantiem. Var rakstīt man tepat, vēstulītēs,» savā «Facebook» profilā raksta Dana Dombrovska.

Kā vēsta publiski pieejamā informācija, daudzus gadus Dana bija nozudusi no vērīgās sabiedrības acs, jo sāka jaunu dzīvi laukos Rūjienas pusē kopā ar mīļoto vīrieti Gati Pomeru.

Darina raganiskas «Kaikin» drēbes

Iespējams, dzīve pie dabas krūts Danu iedvesmoja radīt tērpus ar maģisku noskaņu. «Kaikin» «Facebook» izveidotajā lapā viņa savus meistardarbus raksturo ar vārdiem - mēteļi, svārki, apmetņi un rituālu apģērbi.

Kivičs reiz bija gatavs Danas dēļ vicināt dūres

Dana Dombrovska atpazīstamu guva, pateicoties dalībai dažādos šovos, viens no tiem bija TV3 «Dejo ar zvaigzni».

Savulaik mūziķis Andris Kivičs Danas Dombrovskas dēļ bija gatavs vicināt dūres. Neglaimojošas publikācijas dēļ par Danu viņš reiz fiziski izrēķinājās ar producentu un žurnāla redaktoru Juri Milleru.