VAKARA ZIŅAS: 10 lietu, kas raksturo Armandu Leimani

 
©Publicitātes foto

Grupas «Apvedceļš» mūziķis un producents Armands Leimanis kopā ar domubiedriem šovasar jau astoto reizi rīkos Starptautisko diksilendu mūzikas festivālu. «Vēlamies nodrošināt festivāla nepārtrauktību, turklāt skaitlim «astoņi» ir ļoti liela saistība ar bezgalības zīmi,» saka Armands, aicinot uz festivāla koncertiem: 30. maijā džeza bārā restorānā «Trompete» notiks festivāla ieskandināšanas koncerts, 31. maijā viesnīcas «Hotel Roma» 7. stāva restorānā uzstāsies festivāla viesi – «Easy Winners» no Sanktpēterburgas un «Sunny Groove Dixie» no Latvijas, bet 1. jūnijā pie Umurgas kultūras nama uzstāsies gan grupas no Latvijas, gan festivāla viesi – «Easy Winners» no Sanktpēterburgas un «The Dixie Company» no Polijas.

Sveces

Tās mums mājās tiek dedzinātas katru dienu un vairākās telpās, neatkarīgi no gadalaika. Bieži - arī darbā.

Ūdens

Lai gan man garšo vīns un viskijs, ikdienā pa rokai vienmēr ir arī ūdens pudele, ko daudz lietoju!

Zoodārza apmeklējums

Pēc iespējām katrā valstī vai pilsētā, kur esmu, cenšos apmeklēt arī vietējo zooloģisko dārzu.

Grāmatas

Tās lasu katru dienu un esmu iecienījis dažādus žanrus.

Ceļošana

Gadā divas trīs reizes ieplānoju tālākus ceļojumus uz ārvalstīm, bet gandrīz katru nedēļu apceļoju arī Latviju.

Saulesbrilles

Bez tām gandrīz neizeju ārpus mājas!

Binoklis un spinings

Jaunākā aizraušanās - putnu vērošana un spiningošana.

Soļu skaitīšanas aplikācija mobilajā tālrunī

Kā apgalvo daži profesori, mūsdienās īpaši svarīgi ir kustēties. Aplikācija palīdz izdarīt secinājumus un izvirzīt jaunus, izaicinošus mērķus!

Garšvielu plaukts

Viena no manām vājībām ir garšvielu iegādāšanās. Bet nav jau tā, ka tās netiek izmantotas - mājās pārsvarā gatavoju ēst es. Man patīk eksperimentēt un izmēģināt dažādas garšu kombinācijas.

Latvijas Radio raidlugas

Jau manā bērnībā vecmamma klausījās latviešu raidlugas, un tas ir atstājis spēcīgu ietekmi uz mani. Katru dienu, izmantojot Latvijas Radio arhīvu, klausos Latvijas Radio teātra iestudējumus. Visbiežāk - pirms nakts miega.