VAKARA ZIŅAS: Kivičs atklāj detaļas par mīļotās bijušo vīru

 
©F64

8. aprīlī grāmatu apgāda «Jumava» veikalā mūziķis Andris Kivičs, kas atkal atgriezies Latvijā, satikās ar faniem un sniedza autogrāfus savas jaunās grāmatas «It kā tu kaut ko zinātu» prezentācijā. Viņa mīļotā sieviete, māksliniece un skaistumkaraliene Liene Skulme šoreiz nebija līdzās mūziķim.

Andris atklāj, ka pēc brauciena no saulainās Itālijas ir ļoti grūti atgriezties Latvijā, jo šeit ikdienā lielākā daļa cilvēku staigā ar drūmām sejām.

Bijušais vīrs vēlējās Lieni padarīt par kalponi

Mīlētāju pāra nedienas gan nav beigušās, kaut abi jau kārto koferus pretī savai jaunajai un skaistajai dzīvei uz salas pie Indijas okeāna. Taču jauns pavērsiens ir Lienes bijušā vīra un uzņēmēja Ārena Skulmes iesniegums bāriņtiesā. «Bāriņtiesa Lieni ir aicinājusi uz pārrunām, ko mēs diemžēl nezinājām, jo vēstule bija aizsūtīta uz veco dzīvokli Pārdaugavā, bet mēs dzīvojām dzīvoklī Čiekurkalnā, ko rādīja realitātes šovā. Lienes bijušais vīrs ir pēdējais cilvēks, kam vajadzētu rakstīt iesniegumu bāriņtiesā.

Viņam ir laba reputācija tikai tāpēc, ka Liene tur muti.

Ir ļoti daudz melnu notikumu un ārkārtīgi pretīgu stāstu, par kuriem Liene pagaidām nerunās. Domāju, ka viņš tā arī nevar piedot un atlaist Lieni. Viņa aizgāja prom ar trim bērniem. Viņš nespēj redzēt Lieni laimīgu kopā ar mani, mīlestībā un apmierinātībā. To, ka viņa beidzot staro, dzīvo brīvi un pa īstam. Lienei vairs nav jātēlo, ka ir laimīga. Nav jābaidās no sava vīra un no tā, ka paliks bez līdzekļiem. Viņai nav jābaidās par nākotni. Liene ir kopā ar džeku, ko mīl. Ārens vienkārši nav spējīgs atlaist un piedot viņai. Visus šos sešus gadus Liene audzināja bērnus viena. No bijušā vīra viņa saņēma uzturlīdzekļus. Ārenam nekad netika liegts satikt bērnus. Viņa arguments ir tāds, ka Lienes uzvedība ir neatbilstoša publiskajā telpā. Dzīvē viņa paša uzvedība bija ārkārtīgi drausmīga. Šis vīrietis nav nekāds prestižs cilvēks. Šim vīrietim ir laba reputācija tikai tāpēc, ka Liene klusē. Klusē, jo viņš diemžēl ir arī bērnu tēvs. Ja viņa sāks runāt, tas skars arī bērnus. Tomēr iesniegums pret Lieni bāriņtiesā, bērniem arī ir trauma. Tā ir nespēja atlaist cilvēku, neraugoties uz to, ka ir pagājuši seši gadi. Viņš Lieni ir gribējis savā laikā nopirkt, uztaisīt par kalponi un trofeju. Viņu nekad nav interesējis, ko Liene jūt dvēselē un sirdī,» aizkulises atklāj Kivičs.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv