VAKARA ZIŅAS: Fitnesa skaistuļu Valdmaņu plānus Filipīnās izjauc taifūni

© Jutas Valdmanes privātais arhīvs

Par Latvijas skaistāko fitnesa pāri dēvētie Juta un Gints Valdmaņi, pirms Latvijā iestājas silts un saulains pavasaris, devās ceļojumā uz eksotisko Āziju, Palavanas salas Elnido reģionu Filpīnās, kas pazīstams ar savām skaistajām pludmalēm. Pāris te pavadīja 14 romantiskas un piedzīvojumiem bagātas dienas.

It kā citā pasaulē!

Visu ceļojuma laiku Juta un Gints Valdmaņi pavadīja saulainajā Elnido, kas ir neattīstīta un pat savā veidā mežonīga pilsēta. Bet tieši mežonīgums šo vietu padarot saistošu un aizraujošu.

«Filipīnas ir īpaša un vērtīga vieta, kur atgriezties,» uzskata Juta. Vienā no neapdzīvotajām salām pāris nakšņoja teltī zem klajas debess un priecājās par zvaigznēm. Elnido dabasskati ir elpu aizraujoši, tādēļ pāris visu ceļojuma laiku sajuties, it kā būtu nokļuvis citā pasaulē. Eksotiskajās salās gan ir jārēķinās ar dabas stihiju - taifūnu (viesuļvētra). Arī latviešu ceļotāji piedzīvoja divus taifūnus, kas pat izjauca viņu plānus.

Paradīze suņu mīļiem

«Jauko, smaidīgo un draudzīgo filipīniešu mīluļi viennozīmīgi ir suņi, kurus Elnido ielās var sastapt ik uz stūra. Četrkājainie draugi ir mīļi un draudzīgi, tādēļ bažām par drošību nav pamata. Tā ir īsta paradīze suņu faniem, jo dzīvnieciņi paši nāk klāt, vēlas draudzēties un mīļoties,» pārliecinājušies Valdmaņi.

Pilnu publikāciju lasi jaunākajā "Vakara Ziņas" izdevumā vai www.vz.lv

Vakara Ziņas

«Katrā braucienā pārsteidzošākais ir cilvēki – gan tie, ar kuriem vienojošs ir ceļš, gan tie, ar kuriem šai ceļā ir lemts satikties. Tas ir neticami, cik spēcīgus, radošus un gaišus cilvēkus mēs sastopam ceļā un ikvienā vietā, kur nonākam,» saka mūziķis, dziesmu autors, Latvijas Radio 5 direktors un «Velomūzikas» idejas autors Kārlis Kazāks.