VAKARA ZIŅAS: Varis Vētra kļuvis par piecu bērnu tēti

© Lauris Aizupietis/F64

Lielbritānijas vēstniecības Tirdzniecības un investīciju nodaļas vadītāja Sanita Vētra (43) un dziesminieks, režisors un aktieris Varis Vētra (63) 31. janvārī sagaidīja pasaulē nākam savu kopīgo dēlēnu Matīsu Ūvi.

«Mums viss izdevās! Sieva dzemdēja pati. Puika pieņemas svarā un burtiski aug katru dienu. Ir ļoti skaisti un burvīgi. Interesanti, ka dēlam ir tāda pati deguna forma kā man.

Arī vizuāli viņš ir man līdzīgs. Mēs esam ļoti, ļoti laimīgi. Pagaidām nevarētu teikt, ka mazulis šobrīd ir vecāko bērnu luteklītis.

Šobrīd ir tas periods, kad viņš ir vairāk kopā ar mammu un mani. Mēs uzreiz nemēģinām socializēt bērniņu. Vecākie bērni dzīvo citur, dara savus darbus, mācās un strādā. Izņemot jaunāko puiku, pārējiem ir pašiem savas ģimenes,» par priecīgo notikumu un dēliņa piedzimšanu bezgala laimīgs ir Varis Vētra.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Vakara Ziņas

«Katrā braucienā pārsteidzošākais ir cilvēki – gan tie, ar kuriem vienojošs ir ceļš, gan tie, ar kuriem šai ceļā ir lemts satikties. Tas ir neticami, cik spēcīgus, radošus un gaišus cilvēkus mēs sastopam ceļā un ikvienā vietā, kur nonākam,» saka mūziķis, dziesmu autors, Latvijas Radio 5 direktors un «Velomūzikas» idejas autors Kārlis Kazāks.

Svarīgākais