VAKARA ZIŅAS: Konservatīvā partija ierauta seksa skandālā! Vai biedri ar biedrenēm guļ kopā?

 
©F64

Jāņa Bordāna vadīto Jauno konservatīvo partiju (JKP) turpina pamest tās uzticamākie biedri. Un politiskajos kuluāros sāk arvien skaļāk runāt par to, ka šāds pavērsiens saistīts nevis ar partijas biedru politiskajiem mērķiem un uzskatiem vai vienotas darbības izpausmēm, bet gan intīmām attiecībām, kas valda partijas biedru un biedreņu vidū.

Kāda no partijas biedrēm, kas nu jau pametusi šīs partijas rindas, anonīmi atklāja, ka starp partijas biedriem valdošās emocionālās attiecības, partijas biedru mīlas daudzstūri iezīmē partijas vadoņu cinismu un neiecietību pret viedokļiem.

Starp sievu un partijas biedrenēm

Uz jautājumu, kādēļ daiļā dzimuma pārstāve, kura vēlējās savu vārdu un uzvārdu publiski neatklāt, pametusi partiju, viņa atklāj savu bēdīgo pieredzi: «Partijas valdes loceklis Krišjānis Feldmans ne gluži uzspieda, bet uzstājīgi palūdza pamest partijas rindas, pamatojoties uz mūsu privātajām nesaskaņām. Dažus gadus biju partijas rindās. Visu šo laiku nekādu nesaskaņu ar partijas biedriem man nebija. Arī šoreiz tas nebija partijas jautājums, bet gan Feldmana privāts lūgums, kurš, kā vēlāk izrādījās, nemaz nebija saskaņots ar citiem partijas valdes locekļiem.»

JKP solās būt viens no ietekmīgākajiem koalīcijas locekļiem valdībā, tāpēc sabiedrībai der zināt, kas notiek partijas iekšienē un kādēļ cilvēki sākuši pamest šīs partijas rindas, lai cik arī skarba un privāta ir šī informācija: «Partijas iekšienē nekas nenotiek konservatīvi. Tur biedri ar biedrenēm, es atvainojos, kopā guļ un šādā veidā iegūst partijā amatus.

Es tikai zinu, ka partijā tādas lietas notiek, un tas ir noticis arī ar mani. Es to neafišēju. Tādas lietas partijā notiek; notiek arī šobrīd un notika pirms vēlēšanām. Man visus šos gadus neviens īpašu uzmanību nepievērsa. Tikai pēc ieraksta soctīklos sāku no valdes saņemt visādus zvanus - gan no Bordāna kunga, gan no citiem Saeimas deputātiem - un ir notikušas sarunas par manu izstāšanos. Tagad, kad jau izstājos, nu beidzot visi mani ir pamanījuši. Es arī to Bordānam neslēpu, ka šis bija Feldmana ieteikums, lai es pametu partiju, lai tikai nenāktu gaismā konkrēti fakti.»

Uz jautājumu, no kā Feldmanam ir pamats baidīties, bijusī JKP biedre paskaidroja: «Pirmkārt, no mūsu saistībām. Es nebiju viņam sieva, viņam ir sieva paralēli attiecībām ar mani un citām partijas biedrenēm.»

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv