VAKARA ZIŅAS: Kļavinskis dzimis vienā dienā ar Latviju

 
©F64

Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ivars Kļavinskis 18. novembrī atzīmēs 36. dzimšanas dienu. Savā svētku dienā, kas ir arī Latvijas simtgades svētku kulminācijas diena, aktieri vēlā vakara stundā redzēsim Nacionālā teātra pirmizrādē «Dzimšanas dienas nakts», kuru uzvedis teātra direktors Jānis Vimba.

«Šis datums, kurā esmu dzimis, ir ļoti zīmīgs. Tādēļ manu dzimšanas dienu draugi un kolēģi atceras biežāk nekā es viņu svētkus. Savulaik ar draugiem kopā gājām skatīties salūtu un pēc tam ar ballīti nosvinējām manu dzimšanas dienu. Es jau saprotu, ka tas salūts man par godu (smejas)!

Pēdējā laikā gan savu dzimšanas dienu nesvinu. Šī ir tikai trešā reize manā aktiera karjerā, kad 18. novembrī strādāšu - būšu uz skatuves,» stāsta jubilārs.

Aktieris ir dzimis 1983. gadā, kad vēl Latvijas dzimšanas dienu skaļi nevarēja svinēt. Vecāki Ivaram pieaugot teica, ka šis datums ir arī ļoti nozīmīgs Latvijai: «Šajā dienā mēs it kā varējām svinēt arī Latvijas dzimšanas dienu, jo, ja kāds atbrauktu uz mūsmājām un jautātu, kas tur notiek, būtu attaisnojošs iemesls - mana dzimšanas diena.

Es gan neatceros īpašas izdarības šajā datumā. Mēs, bērni, vienkārši priecājāmies par dāvanām un devāmies no viesistabas spēlēties uz otru istabu ar jaunajām mantām. Pieļauju, ja arī vecāki aizdedza svecīti par godu Latvijai, tad mums to nestāstīja. Toreiz daudzi vecāki darīja kaut ko, bērniem nezinot, lai informācija neizplatās.»

Novēlam aktierim daudz laimes jubilejā un veiksmīgu pirmizrādi!

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!