Slavenais hokeja blondīņu trio ir izjucis
 
©Romāns Kokšarovs/F64

Trīs blondīnes, kas allaž bijušas hokeja čempionātos gluži kā Latvijas hokeja līdzjutēja tēls un simbols, vairs nav kopā. Divas no meitenēm gan bija jau šeit no čempionāta sākuma, viena piebrauca klāt vēlāk, taču kopā trijotni neizdevās redzēt nedz tribīnēs, nedz arī citur.

«Mēs neesam sastrīdējušās, vienkārši nav biļetes vienā sektorā,» pēc spēles Latvija : Norvēģija norādīja viena no blondīnēm, Latvijas Fanu organizācijas pārstāve Kerija Paukina. Jāpiebilst, ka šo spēli klātienē vēroja nepilni divi tūkstoši skatītāju un praktiski nevienam fanam nelūdza uzrādīt biļetes. Turklāt Kerijai kā personai, kurai kaklā uzkārta akreditācija, nav nekādu problēmu ieiet jebkurā sektorā un kā ierasts fanot trijatā. «Pirms tam es biju Rīgā, strādāju ar fanu telti, un šeit man šoreiz uzticēts stāvēt kreklā (lielais krekls ar uzrakstu «Latvija», kurā parasti stāv četri cilvēki – aut.), tā ka Latvijas fanu labā daru visu,» norāda Kerija.

Arī vēl viena no blondīnēm Zane Čača piesauc tieši šo pašu argumentu par dažādajām biļetēm dažādos sektoros, piebilstot, ka meitenes noteikti nav saplēsušās savā starpā. «Mums jau šķiet, ka jāiet pensijā un jāizsludina konkurss jaunām blondīnēm,» pasmejas meitene.

Blondīnes gan pieļāva iespēju, ka pēdējā spēlē – Latvija: Čehija – atkal varētu stāvēt kopā, tādējādi atjaunojot šo Latvijas līdzjutēja simbolu, taču tā nenotika – Zane ar Jolantu stāvēja atsevišķi.