Korupcijas skandāli

24.aug
Kādu sievieti pārsteigusi "Rīgas satiksmes" autobusa šofera bezatbildīgā rīcība, kas gandrīz beigusies ar traģēdiju.
 
23.aug
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) trešdien aizturētajam un atbrīvotajam Ogres novada domes priekšsēdētājam Egilam Helmanim (VL-TB/LNNK) ir piemērojis aizliegumu izbraukt no valsts, kā arī aizliegumu tikties ar noteiktām personām.
 
23.aug
"Rīgas satiksme" informē, ka no 2019. gada 1. septembra atsevišķiem sabiedriskā transporta maršrutiem tiks noteikti jauni kustības saraksti darba dienām un brīvdienām.
 
23.aug
„Rīgas satiksme" informē, ka no 2019. gada 1. septembra atsevišķiem sabiedriskā transporta maršrutiem tiks noteikti jauni kustības saraksti darba dienām un brīvdienām.
 
22.aug
Prokuratūra ir uzrādījusi apsūdzību bijušajam pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" Infrastruktūras uzturēšanas un attīstības departamenta direktoram Igoram Volkinšteinam un viņa ģimenes locekļiem par uzņēmuma degvielas kartes, iespējams, nelikumīgu izmantošanu.
 
21.aug
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) vakarpusē ir atbrīvojis šorīt aizturēto Ogres novada domes priekšsēdētāju Egilu Helmani (VL-TB/LNNK), informēja Helmaņa aizstāvis Saulvedis Vārpiņš.
 
21.aug
Pašvaldības uzņēmuma SIA "Rīgas satiksme" iekļaušana vispārējā valdības sektorā, tādējādi 2020.gada valsts budžeta fiskālo telpu samazinot par 72 miljoniem eiro, ir Rīgas domes neatbildīgas politikas sekas, uzskata Valsts prezidents Egils Levits.
 
20.aug
Līdz nākamā gada 31.janvārim Rīgas dome varētu sagaidīt pirmos rezultātus plānotajā Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrību un aģentūru ārējā neatkarīgajā auditā, paredz šodien pieņemtais Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas deputātu lēmums.
 
20.aug
Delna, kas citiem pārmet netaisnīgu un bezatbildīgu apiešanos ar valsts budžeta līdzekļiem, par savu finanšu izlietošanu sabiedrību informē ļoti vāji. Skanstes tramvaja projekta uzraudzībai Delnai tika atvēlēti 356 731 eiro no Eiropas Komisijas (EK), taču, kā tie tikuši tērēti, informācija Delnas mājaslapā nav atrodama. Uz Neatkarīgās jautājumu par trešdaļas miljona izlietošanu Skanstes tramvaja projekta uzraudzībai, Delna strikti atbildēja: «Detalizētāka informācija netiks sniegta.»
 
19.aug
Pēc Eiropas Savienības (ES) kritērijiem Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" ir iekļaujama vispārējā valdības sektorā, tādējādi 2020.gada valsts budžeta fiskālā telpa saruks par 72 miljoniem eiro, informēja Finanšu ministrijā (FM).
 
12.aug
Par korupciju aizdomās turētā Rīgas domes deputāte Baiba Broka nolēmusi izstāties no nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) Rīgas domes frakcijas, tādējādi kļūstot par neatkarīgo deputāti.
 
9.aug
Vidzemes rajona tiesa Limbažos šodien VAS "Latvijas Dzelzceļš" (LDz) valdes priekšsēdētāja Uģa Magoņa un Igaunijas miljonāra Oļega Osinovska korupcijas lietā nopratinājusi Osinovskim piederošā uzņēmuma "Skinest Group" darbinieces un nolasījusi Osinovska šofera liecības.
 
9.aug
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) šogad janvārī aizturētais Iekšējās drošības biroja (IDB) vecākais inspektors apsūdzēts par kukuļa pieprasīšanu vismaz 26 000 eiro apmērā.
 
8.aug
Rīgas rajona tiesa Rīgā šī gada 4.novembrī plkst.12 sāks skatīt krimināllietu, kurā par korupciju apsūdzēts Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs un uzņēmējs Māris Martinsons, lasāms tiesu kalendārā.
 
7.aug
Iekšējās drošības birojs (IDB) par ierobežotas pieejamības informācijas izpaušanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu aizturējis kāda Rīgas policijas iecirkņa nodaļas priekšnieku
 
5.aug
Pirmdien Sabiedriskā transporta padome lēma izmaksāt Rīgas domei ieturēto dotācijas daļu 536 127 eiro apmērā.
 
3.aug
SIA "Rīgas satiksme" sabiedriskā transporta pieturvietās veiksmīgi uzstādījusi jau septiņus no kopumā 15 šogad plānotajiem elektroniskajiem tablo.
 
2.aug
Aizdomās par kukuļa pieņemšanu un dokumentu viltošanu Iekšējās drošības birojs aizturējis divas Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas.
 
1.aug
Krimināllieta, kurā par korupciju apsūdzēts Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs un uzņēmējs Māris Martinsons tiks skatīta Rīgas rajona tiesā Rīgā, nevis Jūrmalā.
 
1.aug
Starptautiskais pasažieru pārvadātājs "Lux Express" vērsies Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB), lūdzot izmeklēt Autotransporta direkcijas darbinieku iespējami nelikumīgu rīcību un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, informēja uzņēmuma pārstāvji.