Laikapstākļu gūstā

11.jun
Gints sociālajā tīklā Facebook ievietojis fotoattēlus, kuros redzams, kāda izskatās viņa siltumnīca pēc izpurināšanas spēcīgā vējā.
 
11.jun
Otrdienas pievakarē Alsungas un Kuldīgas novadā, vēlāk arī Kandavas un Talsu novadā pērkona negaiss atnesis līdz pieciem centimetriem lielus krusas graudus, liecina sociālajos tīklos publicētās fotogrāfijas.
 
11.jun
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) izsludinājis brīdinājumu par gaidāmu karstumu otrdien, trešdien un ceturtdien.
 
10.jun
No Āfrikas nākoša svelme šonedēļ Baltijas jūras reģionā atdursies pret arktisko gaisu, vietām izraisot postošu pērkona negaisu, prognozē sinoptiķi.
 
10.jun
Pirmdien Latvijā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +22..+26 grādiem, par kādu grādu vēsāks laiks saglabāsies daļā piekrastes, prognozē sinoptiķi.
 
9.jun
Nakts uz pirmdienu būs jaunās nedēļas dzestrākā nakts, prognozē sinoptiķi.
 
9.jun
Nākamnedēļ Latviju sasniegs gaisa masas no Āfrikas, vienlaicīgi no ziemeļiem tuvosies arktisks gaiss, prognozē sinoptiķi.
 
9.jun
Naktī Latviju šķērsojusi aukstā atmosfēras fronte, aiz tās ar rietumu vēju ieplūdis vēsāks gaiss, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
8.jun
Naktī uz svētdienu Latviju no rietumiem šķērsos aukstā atmosfēras fronte, tādēļ daudzviet īslaicīgi līs un dārdēs pērkons, prognozē sinoptiķi.
 
8.jun
Sestdien Latvijā, saulei sakarsējot gaisu līdz +27..+31 grādam, augs lietus un negaisa mākoņi, prognozē sinoptiķi.
 
8.jun
Arī sestdien Latvijā gaidāma svelme, un gaiss iesils līdz pat +31 grādam, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes (LVĢMC).
 
7.jun
Sestdien Latvijā saglabāsies karsts laiks un gaidāmas pērkona lietusgāzes, prognozē sinoptiķi.
 
7.jun
Nedēļas izskaņā Latviju no rietumiem šķērsos aukstā atmosfēras fronte, taču karstums atslābs tikai īslaicīgi un nākamnedēļ no jauna pieņemsies spēkā, prognozē sinoptiķi.
 
7.jun
Piektdien Latvijā saule mīsies ar mākoņiem, vietām īslaicīgi līs un dārdēs pērkons, prognozē sinoptiķi.
 
6.jun
Piektdien karstums Latvijā neatslābs, vietām īslaicīgi līs un dārdēs pērkons, prognozē sinoptiķi.
 
6.jun
Pagājušajā naktī Rīgas centra novērojumu stacijā gaisa temperatūra nenoslīdēja zem +20 grādiem, tādējādi sasniegts agrākās tropiskās nakts rekords, pavēstīja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
 
6.jun
Ceturtdien Latvijā, pūšot lēnam līdz mērenam dienvidaustrumu vējam, saule gaisu sakarsēs līdz +28..+32 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
5.jun
Tuvākajās trīs dienās Latvijā palielināsies gaisa mitrums un augs negaisa mākoņi, bet svētdien kļūs vēsāks, liecina laika prognozes.
 
5.jun
Trešdiena Latvijā būs līdz šim karstākā diena šajā gadā, prognozē sinoptiķi.
 
4.jun
Otrdien četrās novērojumu stacijās Kurzemē pārspēts 4.jūnija maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.