Labdarības akcija: Dzīvības ūdens...

30.aug
Otrās grupas invalīde Aiva un viņas vīrs Juris lūdz līdzcilvēku palīdzību atrast jaunu mājvietu. Iepriekšējā dzīvokļa saimnieks viņus vēlas izlikt, viņuprāt, neadekvātu iemeslu dēļ. Izmisumā laulātais pāris vērsās pie kredīta devējiem, kas no viņiem izkrāpa jau tā pieticīgos līdzekļus, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.
 
19.jun
Nodibinājums "Ronald McDonald House Charities Latvija" (RMHC) kopā ar mazumtirgotāju SIA "Rimi Latvia" atbalstu šodien sāk ziedojumu vākšanas kampaņu veikalos, lai nodrošinātu ārstu speciālistu konsultācijas bērniem Latvijas reģionos, pavēstīja nodibinājuma Latvijas atzara direktore Zane Gedroviča.
 
8.jun
Kāda trīs gadus veca meitenīte Soņa no Krievijas pilsētas Permas pati vāc naudu savai operācijai - meitenīte cilvēkiem uz ielas dala dzeltenas lapiņas, uz kuras izklāstīts viss viņas stāsts.
 
6.jun
Mārim ir 11 gadi. Zēns ir dzīvespriecīgs, smaidīgs, gudrs un mācās vispārizglītojošā skolā. Zēns ir centīgs, motivēts un vēlas izzināt katru lietu pasaulē. Diemžēl mazo censoni ierobežo viņa diagnoze - cerebrālā trieka, kas zēnu ir iesprostojusi savā ķermenī, un katra diena viņam ir cīņa par katru kustību, katru burtu, zilbi un vārdu.
 
5.jun
Poļina ir 18 gadus jauna meitene ar retu diagnozi - Sylvius aequeductus cerebri attīstības anomāliju. Diemžēl Poļinai ar šo diagnozi būs jāsadzīvo visu mūžu un viņai būs nepieciešama patstāvīga asistenta klātbūtne.
 
29.mai
Skotijas pilsētas Kotbridžas iedzīvotājai, kurai ir vēža pēdējā stadija, ģimene un līdzcilvēki palīdzēja piepildīt pēdējo vēlēšanos. Par to ziņo laikraksts Daily Mirror.
 
22.mai
Natālija no Rīgas jau ceturto gadu sadzīvo ar smagu slimību – plaušu vēzis. Audzēju atklāja nejauši, profilakses nolūkos veicot plaušu rentgenu. Tur jau bija redzamas izmaiņas, kas liecināja par audzēju. Natālija ir ļoti pateicīga, ka ārsti reaģēja ļoti operatīvi un viņa visus šos gadus ir regulārā ārstu uzraudzībā.
 
19.mai
Annai Viktorijai ir 23 gadi, viņa ar dvīņubrāli un mammu dzīvo Rīgā. Meitene ir dzīvespriecīga un sabiedriska. Viņai patīk viss, kas saistīts ar mūziku – dziedāšana, TV muzikālie raidījumi, koncertu apmeklējumi, teātris. Anna ir absolvējusi Latvijas Kultūras koledžu apgūstot mūzikas menedžmenta specialitāti. Šobrīd viņa ir darba meklējumos.
 
15.mai
Georgam ir 6 gadi, un puisēns bija ļoti gaidīts bērniņš ģimenē. Mazais piedzima pilnīgi vesels, un nekas neliecināja, ka varētu būt kādi sarežģījumi. Kad Georgs sāka staigāt, vecāki pamanīja, ka puisēns aktīvāk izmanto ķermeņa kreiso pusi, bet, dodoties pie ārstiem, netika konstatētas nekādas novirzes no normas.
 
11.mai
Natālijai no Rīgas ir 39 gadi. Viņa ir inženiere, bet pēdējos gadus viņa ir pilna laika māmiņa saviem 3 bērniem. Meitiņai ir 4 gadi, dēliem – 1 un 2 gadi, viens bērniņš ir invalīds. Jaunākā dēliņa gaidību laikā Natālijai izveidojās brūce uz krūts, kas bija krūts vēzis 0.stadijā. Savukārt pēc dēliņa piedzimšanas audzējs bija attīstījies jau līdz 3. stadijai.
 
9.mai
Ivitai no Āgenskalna ir 44 gadi, septembrī būs 45 gadu dzimšanas diena. Viņa ir mamma 16 gadus vecam dēlam un mīloša sieva vīram. Ivita ir fizioterapeite, bet nopietnas slimības dēļ pēdējos gados slodzi samazināja, līdz pavisam pārtrauca strādāt.
 
3.mai
Evija no Rīgas ir 32 gadus jauna māmiņa 1,5 gadus vecam mazulim, šobrīd cītīgi raksta maģistra darbu. “Neesmu cilvēks, kurš sūdzas. Vienmēr un visur redzu labo, pozitīvo, pasakaino. Manā grāmatā nav sliktu dienu - jā, mēdz būt grūtākas un skumīgākas, bet ne sliktas,” atklāj jaunā sieviete.
 
21.apr
Matīss ir 18 gadus jauns jaunietis. Matīsa stāsts ir īpašs, jo viņš piedzima priekšlaicīgi un skābekļa trūkums izraisīja galvas smadzeņu bojājumus.
 
18.apr
Kaspars ir aktīvs, dzīvespriecīgs un gudrs sešgadnieks, kurš aktīvi gatavojas skolas gaitām - iemācījies lasīt, rēķināt un ar lielu nepacietību gaida, kad varēs ar saviem draugiem apmeklēt skolu, piedalīties dažādās aktivitātēs un dzīvot pilnvērtīgu bērna dzīvi. Puisēna ikdiena nedaudz atšķiras no savu vienaudžu dzīves, jo Kasparam ir iedzimta labās kājas kaulu patoloģija.
 
12.apr
24 gadus vecā Beatrise ir uzsākusi atveseļošanās ceļu, informē ģimene, kura lūdza sabiedrības ziedojumus jaunās sievietes dzīvības glābšanai.
 
11.apr
Armands ir 3 gadus vecs puisēns, kurš pasaulē nāca priekšlaicīgi - 34 grūtniecības nedēļā. Zēns svēra vien nepilnus 2 kilogramus un bija 41 cm garš.
 
8.apr
Jekaterinai ir 37 gadi. Viņa ar vīru un 4 un 7 gadus vecajām meitiņām dzīvo Salaspilī. Viņa ir ļoti pozitīvs, smaidīgs un dzīvespriecīgs cilvēks, kuram ir daudz draugu. Viņa vienmēr ir gatava citiem palīdzēt. Patīk strādāt dārzā, savukārt, ziemā - nodarboties ar rokdarbiem. Bet vissvarīgākais viņas dzīvē ir ģimene, tai viņa ir veltījusi sevi visu!
 
3.apr
Emīlijai ir 3 gadi un uzstādīta ļoti reta diagnoze – Phelan Mcdermid sindroms. Šis sindroms izraisa pavājinātu muskuļu tonusu, un nepieciešamas regulāras rehabilitācijas nodarbības, lai stiprinātu muskuļu tonusu. Mazulīte šobrīd nestaigā, nerāpo, nelien. Viņai ir grūtības ar ēdiena sakošļāšanu, un viņa ēd tikai blenderētu pārtiku. Meitenīte nerunā, bet cītīgi apgūst komunikāciju, izmantojot komunikācijas kartiņas. Emīlija jau trīs mēnešu vecumā ir pārcietusi nopietnu operāciju, kuras rezultātā viņai ir izoperēta niere. Tikai nesen meitenīte ir iemācījusies apsēsties un sēdēt patstāvīgi.
 
31.mar
Ar "GoFundMe" līdzdalību tiek vākti līdzekļi 24 gadus vecās Beatrises Jansones dzīvības glābšanai - jaunā sieviete sirgst ar leikēmiju un viņai nepieciešama tūlītēja palīdzība.
 
29.mar
Rihardam ir 7 gadi un diagnosticēts bērnības autisms. Līdz ar autisma diagnozi, Rihardam ir vidēji smaga garīga atpalicība. Zēna ikdiena ir ļoti sarežģīta, jo Rihards nerunā, neprot ēst ar galda piederumiem. Riharda ģimenes ikdiena ir pēkšņas dēla agresijas izpausmes, kā arī zēna lielā vēlme un atkarība no viedierīcēm.