Labdarības akcija: Dzīvības ūdens...

10.sep
Nedaudz vairāk nekā puse jeb 55% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem pēdējos sešos mēnešos ir ziedojuši labdarībai, piemēram, naudu, preces vai produktus jeb savu laiku, palīdzot kā brīvprātīgie, liecina TV3 raidījuma “900 sekundes” veiktā aptauja.
 
20.jun
Atzīmējot Pasaules bēgļu dienu, šodien biedrība "Tavi draugi" rīkos labdarības pasākumu Ukrainas civiliedzīvotāju atbalstam Latvijā, informē biedrības "Tavi draugi" pārstāve Monta Vecozola.
 
14.mar
"Mīļā latviešu tauta, jums nemaz nav KAUNA!!!!" - ierakstā, kam pievienotas fotogrāfijas ar ziedotām mantām, sašutumu pauž Labdarības biedrība "Dace".
 
10.mar
Radīta labdarības izsoles platforma "ukrainascilvekiem.lv" ar mērķi palīdzēt Ukrainas iedzīvotājiem, informē tehnoloģiju uzņēmumā "Draugiem Group" pārstāvis.
 
31.jan
Ātrās ēdināšanas restorānu tīkla "McDonald's" pagājušā gada labdarības akcijā savākti ziedojumi vairāk nekā 64 000 eiro apmērā "Ronald McDonald House Charities Latvija" bērnu veselības aprūpes programmai, pavēstīja "McDonald's" pārstāvji.
 
25.dec 2021
Nodibinājamā "Vītolu fonds" pirms Ziemassvētkiem ienāca testamentārais novēlējums 1 miljona Austrālijas dolāru apmērā. Ziedojums pārsteidz ne tikai ar savu apjomu, bet arī ziedotājas pēdējā gribas apliecinājumā pausto vēlmi palikt anonīmai, vēsta Vītolu fonds.
 
17.dec 2021
Šodien, 17. decembrī, plkst. 12.00 tika atklāts sabiedrisko mediju labdarības maratons “Dod pieci!”, kas šogad aktualizē tematu par vides pieejamību un aicina ziedot to cilvēku atbalstam, kas saskārušies ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem.
 
6.dec 2021
Aptaujājot 26 bērnu aprūpes centrus visā Latvijā, noskaidrots, ka tajos visbiežāk trūkst elektropreces, dažādi attīstībai būtiski materiāli un sporta inventārs.
 
25.nov 2021
Ceturtdien sākusies "TV3 Group" un Bērnu slimnīcas labdarības akcija "Eņģeļi pār Latviju", aicinot palīdzēt un dzīvot pilnvērtīgāk 176 bērniem visā Latvijā, kuru atbalstam kopā nepieciešami 373 217 eiro, informē "TV3 Group" sabiedrisko attiecību speciālists Kārlis Pozņakovs.
 
30.aug 2021
Otrās grupas invalīde Aiva un viņas vīrs Juris lūdz līdzcilvēku palīdzību atrast jaunu mājvietu. Iepriekšējā dzīvokļa saimnieks viņus vēlas izlikt, viņuprāt, neadekvātu iemeslu dēļ. Izmisumā laulātais pāris vērsās pie kredīta devējiem, kas no viņiem izkrāpa jau tā pieticīgos līdzekļus, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.
 
19.jun 2021
Nodibinājums "Ronald McDonald House Charities Latvija" (RMHC) kopā ar mazumtirgotāju SIA "Rimi Latvia" atbalstu šodien sāk ziedojumu vākšanas kampaņu veikalos, lai nodrošinātu ārstu speciālistu konsultācijas bērniem Latvijas reģionos, pavēstīja nodibinājuma Latvijas atzara direktore Zane Gedroviča.
 
8.jun 2021
Kāda trīs gadus veca meitenīte Soņa no Krievijas pilsētas Permas pati vāc naudu savai operācijai - meitenīte cilvēkiem uz ielas dala dzeltenas lapiņas, uz kuras izklāstīts viss viņas stāsts.
 
6.jun 2021
Mārim ir 11 gadi. Zēns ir dzīvespriecīgs, smaidīgs, gudrs un mācās vispārizglītojošā skolā. Zēns ir centīgs, motivēts un vēlas izzināt katru lietu pasaulē. Diemžēl mazo censoni ierobežo viņa diagnoze - cerebrālā trieka, kas zēnu ir iesprostojusi savā ķermenī, un katra diena viņam ir cīņa par katru kustību, katru burtu, zilbi un vārdu.
 
5.jun 2021
Poļina ir 18 gadus jauna meitene ar retu diagnozi - Sylvius aequeductus cerebri attīstības anomāliju. Diemžēl Poļinai ar šo diagnozi būs jāsadzīvo visu mūžu un viņai būs nepieciešama patstāvīga asistenta klātbūtne.
 
29.mai 2021
Skotijas pilsētas Kotbridžas iedzīvotājai, kurai ir vēža pēdējā stadija, ģimene un līdzcilvēki palīdzēja piepildīt pēdējo vēlēšanos. Par to ziņo laikraksts Daily Mirror.
 
22.mai 2021
Natālija no Rīgas jau ceturto gadu sadzīvo ar smagu slimību – plaušu vēzis. Audzēju atklāja nejauši, profilakses nolūkos veicot plaušu rentgenu. Tur jau bija redzamas izmaiņas, kas liecināja par audzēju. Natālija ir ļoti pateicīga, ka ārsti reaģēja ļoti operatīvi un viņa visus šos gadus ir regulārā ārstu uzraudzībā.
 
19.mai 2021
Annai Viktorijai ir 23 gadi, viņa ar dvīņubrāli un mammu dzīvo Rīgā. Meitene ir dzīvespriecīga un sabiedriska. Viņai patīk viss, kas saistīts ar mūziku – dziedāšana, TV muzikālie raidījumi, koncertu apmeklējumi, teātris. Anna ir absolvējusi Latvijas Kultūras koledžu apgūstot mūzikas menedžmenta specialitāti. Šobrīd viņa ir darba meklējumos.
 
15.mai 2021
Georgam ir 6 gadi, un puisēns bija ļoti gaidīts bērniņš ģimenē. Mazais piedzima pilnīgi vesels, un nekas neliecināja, ka varētu būt kādi sarežģījumi. Kad Georgs sāka staigāt, vecāki pamanīja, ka puisēns aktīvāk izmanto ķermeņa kreiso pusi, bet, dodoties pie ārstiem, netika konstatētas nekādas novirzes no normas.
 
11.mai 2021
Natālijai no Rīgas ir 39 gadi. Viņa ir inženiere, bet pēdējos gadus viņa ir pilna laika māmiņa saviem 3 bērniem. Meitiņai ir 4 gadi, dēliem – 1 un 2 gadi, viens bērniņš ir invalīds. Jaunākā dēliņa gaidību laikā Natālijai izveidojās brūce uz krūts, kas bija krūts vēzis 0.stadijā. Savukārt pēc dēliņa piedzimšanas audzējs bija attīstījies jau līdz 3. stadijai.
 
9.mai 2021
Ivitai no Āgenskalna ir 44 gadi, septembrī būs 45 gadu dzimšanas diena. Viņa ir mamma 16 gadus vecam dēlam un mīloša sieva vīram. Ivita ir fizioterapeite, bet nopietnas slimības dēļ pēdējos gados slodzi samazināja, līdz pavisam pārtrauca strādāt.