Pirmdiena, 11.decembris

redeem Valdemārs, Valdis, Voldemārs

arrow_downwardLabdarības akcija: Dzīvības ūdens...

Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējienā šodien vāks līdzekļus programmai "Care Mobile", kas nodrošina bezmaksas medicīniskās konsultācijas bērniem, informē Rīgas Starptautiskā Rotari kluba pārstāvis Kārlis Bankovičs.
3.dec Ziņu aģentūra LETA
Londonā dzīvojošais Krievijas uzņēmējs Jevgēņijs Čičvarkins piektdien, 21.aprīlī, īpašumā Jūrmalā rīkos labdarības vakariņas Ukrainas atbalstam, kurās dalība maksās 10 000 eiro, liecina uzņēmēja ievietotais video paziņojums sociālajā medijā "Facebook".
21.apr Ziņu aģentūra LETA
Februārī tirdzniecības centrā "Domina Shopping" notiks labdarības tirdziņš "No sirds sirdij 2023" onkoloģiski slimu bērnu atbalstam, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.
12.jan Ziņu aģentūra LETA
Ikgadējā sabiedrisko mediju labdarības maratonā "Dod pieci!" saziedots kopumā 896 701 eiro, liecina Latvijas Televīzijas ieraksts mikroblogošanas vietnē "Twitter".
6.jan Ziņu aģentūra LETA
Nedaudz vairāk nekā puse jeb 55% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem pēdējos sešos mēnešos ir ziedojuši labdarībai, piemēram, naudu, preces vai produktus jeb savu laiku, palīdzot kā brīvprātīgie, liecina TV3 raidījuma “900 sekundes” veiktā aptauja.
10.sep 2022 Portāls nra.lv
Atzīmējot Pasaules bēgļu dienu, šodien biedrība "Tavi draugi" rīkos labdarības pasākumu Ukrainas civiliedzīvotāju atbalstam Latvijā, informē biedrības "Tavi draugi" pārstāve Monta Vecozola.
20.jun 2022 Ziņu aģentūra LETA
"Mīļā latviešu tauta, jums nemaz nav KAUNA!!!!" - ierakstā, kam pievienotas fotogrāfijas ar ziedotām mantām, sašutumu pauž Labdarības biedrība "Dace".
14.mar 2022 tautaruna.lv
Radīta labdarības izsoles platforma "ukrainascilvekiem.lv" ar mērķi palīdzēt Ukrainas iedzīvotājiem, informē tehnoloģiju uzņēmumā "Draugiem Group" pārstāvis.
10.mar 2022 Portāls nra.lv
Ātrās ēdināšanas restorānu tīkla "McDonald's" pagājušā gada labdarības akcijā savākti ziedojumi vairāk nekā 64 000 eiro apmērā "Ronald McDonald House Charities Latvija" bērnu veselības aprūpes programmai, pavēstīja "McDonald's" pārstāvji.
31.jan 2022 Portāls nra.lv
Nodibinājamā "Vītolu fonds" pirms Ziemassvētkiem ienāca testamentārais novēlējums 1 miljona Austrālijas dolāru apmērā. Ziedojums pārsteidz ne tikai ar savu apjomu, bet arī ziedotājas pēdējā gribas apliecinājumā pausto vēlmi palikt anonīmai, vēsta Vītolu fonds.
25.dec 2021 Portāls nra.lv
Šodien, 17. decembrī, plkst. 12.00 tika atklāts sabiedrisko mediju labdarības maratons “Dod pieci!”, kas šogad aktualizē tematu par vides pieejamību un aicina ziedot to cilvēku atbalstam, kas saskārušies ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem.
17.dec 2021 Portāls nra.lv
Aptaujājot 26 bērnu aprūpes centrus visā Latvijā, noskaidrots, ka tajos visbiežāk trūkst elektropreces, dažādi attīstībai būtiski materiāli un sporta inventārs.
6.dec 2021 Portāls nra.lv
Ceturtdien sākusies "TV3 Group" un Bērnu slimnīcas labdarības akcija "Eņģeļi pār Latviju", aicinot palīdzēt un dzīvot pilnvērtīgāk 176 bērniem visā Latvijā, kuru atbalstam kopā nepieciešami 373 217 eiro, informē "TV3 Group" sabiedrisko attiecību speciālists Kārlis Pozņakovs.
25.nov 2021 Ziņu aģentūra LETA
Otrās grupas invalīde Aiva un viņas vīrs Juris lūdz līdzcilvēku palīdzību atrast jaunu mājvietu. Iepriekšējā dzīvokļa saimnieks viņus vēlas izlikt, viņuprāt, neadekvātu iemeslu dēļ. Izmisumā laulātais pāris vērsās pie kredīta devējiem, kas no viņiem izkrāpa jau tā pieticīgos līdzekļus, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.
30.aug 2021 tautaruna.lv
Nodibinājums "Ronald McDonald House Charities Latvija" (RMHC) kopā ar mazumtirgotāju SIA "Rimi Latvia" atbalstu šodien sāk ziedojumu vākšanas kampaņu veikalos, lai nodrošinātu ārstu speciālistu konsultācijas bērniem Latvijas reģionos, pavēstīja nodibinājuma Latvijas atzara direktore Zane Gedroviča.
19.jun 2021 Portāls nra.lv
Kāda trīs gadus veca meitenīte Soņa no Krievijas pilsētas Permas pati vāc naudu savai operācijai - meitenīte cilvēkiem uz ielas dala dzeltenas lapiņas, uz kuras izklāstīts viss viņas stāsts.
8.jun 2021 tautaruna.lv
Mārim ir 11 gadi. Zēns ir dzīvespriecīgs, smaidīgs, gudrs un mācās vispārizglītojošā skolā. Zēns ir centīgs, motivēts un vēlas izzināt katru lietu pasaulē. Diemžēl mazo censoni ierobežo viņa diagnoze - cerebrālā trieka, kas zēnu ir iesprostojusi savā ķermenī, un katra diena viņam ir cīņa par katru kustību, katru burtu, zilbi un vārdu.
6.jun 2021 tautaruna.lv
Poļina ir 18 gadus jauna meitene ar retu diagnozi - Sylvius aequeductus cerebri attīstības anomāliju. Diemžēl Poļinai ar šo diagnozi būs jāsadzīvo visu mūžu un viņai būs nepieciešama patstāvīga asistenta klātbūtne.
5.jun 2021 tautaruna.lv
Skotijas pilsētas Kotbridžas iedzīvotājai, kurai ir vēža pēdējā stadija, ģimene un līdzcilvēki palīdzēja piepildīt pēdējo vēlēšanos. Par to ziņo laikraksts Daily Mirror.
29.mai 2021 tautaruna.lv
Natālija no Rīgas jau ceturto gadu sadzīvo ar smagu slimību – plaušu vēzis. Audzēju atklāja nejauši, profilakses nolūkos veicot plaušu rentgenu. Tur jau bija redzamas izmaiņas, kas liecināja par audzēju. Natālija ir ļoti pateicīga, ka ārsti reaģēja ļoti operatīvi un viņa visus šos gadus ir regulārā ārstu uzraudzībā.
22.mai 2021 tautaruna.lv