Ceturtdiena, 23.marts

redeem Mirdza, Žanete, Žanna

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardPandēmijas ēnā

ASV prezidents Džo Baidens pirmdien parakstījis likumu, kas izlūkdienestiem liek atslepenot iespējami vairāk informācijas par Covid-19 izcelsmi, arī par potenciālo saistību starp pandēmiju un laboratoriju Uhaņā, Ķīnā.
21.mar Ziņu aģentūra LETA
Slovākijas veselības iestādes piektdien atcēla gandrīz visus atlikušos Covid-19 ierobežojumus, tomēr cilvēkiem slimnīcās vēl arvien ir jāvalkā sejas maskas.
11.mar Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 334 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, piektdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
3.mar Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 295 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi divu cilvēku dzīvību, piektdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
24.feb Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 251 cilvēkam, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, piektdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
27.jan Ziņu aģentūra LETA
Mēneša laikā pēc karantīnas ierobežojumu mīkstināšanas decembra sākumā Ķīnā reģistrēti gandrīz 60 000 ar Covid-19 saistīti nāves gadījumi, sestdien paziņojis Nacionālās Veselības komisijas Medicīniskās administrācijas birojs.
14.jan Ziņu aģentūra LETA
Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās esošo Covid-19 pacientu skaits samazinājies no 286 līdz 281 pacientam, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija.
13.jan Ziņu aģentūra LETA
Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās esošo Covid-19 pacientu skaits samazinājies no 302 līdz 286 pacientiem, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija.
12.jan Ziņu aģentūra LETA
Šogad, visticamāk, gaidāms arī trešais Covid-19 vilbis, kas varētu būt lielāks par pirmajiem diviem, ja Latvijā parādīsies tas vīrusa variants, kas dominē ASV un Lielbritānijā. To Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas infektologs Uga Dumpis.
9.jan Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Latvijā tiek ievākts pietiekami daudz datu, lai varētu spriest par Covid-19 izplatības tendencēm, piemēram, joprojām tiek izmantoti notekūdeņu monitoringa un sekvencēšanas dati, pauda Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).
6.jan Ziņu aģentūra LETA
Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās esošo Covid-19 pacientu skaits palielinājies nebūtiski - no 358 līdz 359 pacientiem, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija.
6.jan Ziņu aģentūra LETA
Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās esošo Covid-19 pacientu skaits samazinājies no 363 līdz 358 pacientiem, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija.
5.jan Ziņu aģentūra LETA
Ja patiešām izplatīsies kāds jauns, nezināms, bīstams Covid-19 vīrusa celms, tad Latvija nebūtu pirmā valsts, kurā tas izplatīsies, šādu vērtējumu aģentūrai LETA pauda Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.
5.jan Ziņu aģentūra LETA
Covid-19 pacientu skaits Latvijas slimnīcās diennakts laikā saglabājies teju nemainīgs, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija.
29.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Aizvadītajā diennaktī Latvijā veikti 1638 Covid-19 izmeklējumi, reģistrēti 364 jauni inficēšanās gadījumi, kā arī saņemti deviņi ziņojumi par mirušajiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.
29.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Ķīnā aptuveni 248 miljoni cilvēku jeb 18% no iedzīvotāju kopskaita pirmajās trijās decembra nedēļās, domājams, inficējušies ar covid-19, atsaucoties uz nopludinātiem statistikas datiem, piektdien vēstīja laikraksts "Financial Times" un aģentūra "Bloomberg".
24.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Veselības ministrija (VM) nākamajā gadā plāno turpināt vairākus epidemioloģiskās drošības pakalpojumus Covid-19 infekcijas ierobežošanai, paredz ministrijas saskaņošanai iesniegtais informatīvais ziņojums.
17.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Aizvadītajā diennaktī Covid-19 pacientu skaits Latvijas slimnīcās pieaudzis no 437 līdz 450, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija.
16.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Lai gan joprojām katru dienu tiek publicēta aktuālā statistika par saslimušo un mirušo no covid-19 iedzīvotāju skaitu Latvijā, šķiet, ka šim jautājumam šobrīd tiek pievērsts krietni mazāk uzmanības nekā pērn. Tiesa, kāda TV24 skatītāja raidījumā "Uz līnijas" Veselības ministram Danielam Pavļutam vaicājusi, kāpēc cilvēki joprojām mirst no Covid-19.
15.dec 2022 tautaruna.lv
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 434 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, piektdien paziņojis Statistikas departaments.
9.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA