Pandēmijas ēnā

19.nov
Vācu zinātnieki ir atraduši pierādījumus tam, ka koronavīrusam Covid-19 ir laboratoriska izcelsme, raksta TopNews.
 
16.nov
Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā reģistrēti 505 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi un saņemta informācija par viena ar šo vīrusu inficēta pacienta nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
11.nov
Covid-19 pandēmija mainīja daudzu nozaru uzņemto līdzšinējo kursu. Kamēr daļai nozaru tā bija cīņa par izdzīvošanu, netrūka arī tādu, kuriem tas bija jaunu iespēju laiks. Lursoft pēta, kā pēdējo gadu laikā mainījusies nozaru rentabilitāte, skaidrojot, kurām nozarēm Covid-19 pandēmijas laiks nesis izaugsmi.
 
4.nov
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 630 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, piektdien paziņojis Statistikas departaments.
 
4.nov
Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās ievietoto ar Covid-19 inficēto pacientu skaits ir samazinājies nebūtiski - no 253 līdz 250, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija.
 
28.okt
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 383 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi trīs cilvēku dzīvību, piektdien paziņojis Statistikas departaments.
 
28.okt
Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās ievietoto ar Covid-19 inficēto pacientu skaits nedaudz palielinājies - no 285 līdz 290, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija.
 
28.okt
Veselības ministrija (VM) atgādina, ka vakcinācija joprojām ir visdrošākais veids, kā izvairīties no smagas slimības un tādējādi samazināt mirstību no Covid-19.
 
27.okt
Lai arī šobrīd saslimšanas gadījumu skaits ar Covid-19 vairs nav tik liels kā pērn, aizvien daudzi sastopas ar pārslimošanas atstātajām sekām jeb tā dēvēto garo kovidu. Ergoterapeite Viktorija Maļecka dalās ieteikumos, pie kuriem jāpieturas tiem, kuri mēnešiem ilgi pēc slimošanas jūt nogurumu un enerģijas trūkumu, ko ar īsu atpūtu neizdodas mazināt.
 
26.okt
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 542 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēku dzīvību, trešdien paziņojis Statistikas departaments.
 
26.okt
Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās ievietoto ar Covid-19 inficēto pacientu skaits samazinājās no 313 līdz 295, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija.
 
26.okt
Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā reģistrēti 734 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi un saņemta informācija par trīs inficētu cilvēku nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
18.okt
Igaunijā aizvadītajā nedēļā inficēšanās ar koronavīrusu laboratoriski atklāta vēl 1063 cilvēkiem, otrdien paziņojis Veselības departaments.
 
16.okt
Aptuveni trīs no četriem jeb 77% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju septembra beigās sliecās domāt, ka sliktākais Covid-19 pandēmijas posms ir aiz muguras, secināts "Benu aptiekas" Stresa termometra datos.
 
13.okt
Skatoties uz koronavīrusa infekciju apstiprinošo testu skaitu, nevajag priecāties – inficēšanās risks šobrīd ir augsts, raidījumā TČK stāsta Slimību profilakses un kontroles centra (SKPC) Infekcijas slimību risku analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs. Taču paggaidām ierobežojumi nav nepieciešami, vēsta rus.lsm.lv.
 
11.okt
No otrdienas Japāna atcēlusi stingros Covid-19 ierobežojumus ārvalstu tūristiem un pēc divarpus gadu pārtraukuma atkal atvērusi savas robežas.
 
9.okt
Līdz šī gada beigām pret Covid-19 vakcinēties plāno 28% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju, liecina "Benu aptiekas" Stresa termometra dati.
 
6.okt
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 892 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, ceturtdien paziņojis Statistikas departaments.
 
6.okt
Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās ievietoto ar Covid-19 inficēto pacientu skaits ir samazinājies no 446 līdz 423, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija.
 
30.sep
Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās ievietoto ar Covid-19 inficēto pacientu skaits ir samazinājies no 448 līdz 432, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotā informācija.