Pandēmijas ēnā

11:30
Leģendārā aktrise Ilze Vazdika paudusi atklātu viedokli par vakcinēšanos pret Covid-19, atklājot, ka atbalsta to.
 
8:53
Valdībai cīņai pret Covid-19 izplatību tiks piedāvāts pieņemt lēmumus par "ātru un izlēmīgu rīcību", intervijā laikrakstam "Diena" sacījis Valsts kancelejas direktors, Operatīvās vadības grupas (OVG) vadītājs Jānis Citskovskis, konkrētus gaidāmos lēmumus gan neatklājot.
 
8:38
Iedzīvotāju iniciatīvu portālā "Manabalss.lv" sākta parakstu vākšana par to, lai "neattaisnoti nevakcinētie" Covid-19 pacienti ārstēšanās izdevumus segtu paši.
 
7:30
No šīs nedēļas skolēnu Covid-19 testēšana notiks reizi divās nedēļās, nevis reizi nedēļā, kā tas bija iepriekš, tā iepriekšējā nedēļā vienojās Ministru kabinetā.
 
Vakar, 15:44
11 gadus vecais Džeikobs Parišs no Grimsbijas Lielbritānijā pēc Covid-19 pārslimošanas spiests izmantot ratiņkrēslu, vēsta "Mirror".
 
Vakar, 13:44
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktore Liene Cipule, viesojoties kanāla TV24 raidījumā "Kārtības rullis", komentējusi vecu cilvēku mirstību no Covid-19 Latvijā.
 
18.sep
Kamēr institūcijas novērš kļūmes skolēnu testēšanas procesā, TV3 raidījums “900 sekundes” skaidroja sabiedrības viedokli šajā jautājumā.
 
18.sep
Daži speciālisti uzskata, ka sāpošs kakls, kas ir klasisks apaukstēšanās simptoms rudenī, var liecināt arī par Covid-19 pilnībā vakcinētiem cilvēkiem, raksta "Mirror".
 
17.sep
Vai saslimstot pēc pirmās potes pret Covid-19 ir jāsaņem otra pote? Kāda ģimene no četriem dažādiem mediķiem saņēmusi četras dažādas atbildes, arī maldinošas, vēsta lsm.lv
 
17.sep
Sabiedriskais aktīvists Hai Šuljans, kurš Izraēlā iebilda pret vakcināciju un sejas masku nēsāšanu, nomira no Covid-19. Pirms nāves viņš sociālajos tīklos publicēja fotoattēlu skābekļa maskā un sacīja, ka viņam ir grūti elpot.
 
17.sep
Igaunijas televīzijas raidījuma vadītājs Mareks Lindmaa otrdienas vakarā saņēma porti tiešraidē, kas izraisīja pamatīgu sašutuma vētru sociālajos medijos.
 
17.sep
Reģionālo un trešā līmeņa slimnīcu darbu joprojām apgrūtina no valsts nesaņemtais finansējums par iepriekš veiktajām investīcijām Covid-19 pacientu ārstēšanai, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja Latvijas Slimnīcu biedrības priekšsēdētājs Jevgēņijs Kalējs.
 
16.sep
Latvijas ekonomika salīdzinoši sekmīgi ir pārvarējusi līdzšinējās Covid-19 pandēmijas radītās sekas, un pēc krituma pirmajā ceturksnī ir vērojamas pārliecinošas ekonomikas atjaunošanās pazīmes, pausts Ārvalstu investoru padomes Latvijā (FICIL) nostājā par makroekonomikas politikas jautājumiem.
 
16.sep
Zooloģiskais dārzs ASV, Atlantā paziņojis, ka ar Covid-19 sasirgušas vairākas gorillas, vēsta "People".
 
16.sep
Pēc atkārtotas testēšanas Covid-19 konstatēts trīs patvēruma meklētāju centra "Mucenieki" iemītniekiem, informēja Pilsonības un migrācijas un lietu pārvaldē.
 
16.sep
Ekonomikas ministrijas (EM) piedāvājums ieviest ātros siekalu testus (RAT), lai "dzeltenajā režīmā" Covid-19 nevakcinētajiem būtu lielāka pakalpojumu pieejamība, nenodrošinās testa uzticamību, aģentūrai LETA norādīja Veselības ministrijas (VM) preses sekretāre Sintija Gulbe. 
 
16.sep
TV personība Aivis Ceriņš mikroblogošaas vietnē Twitter neslēpis sašutumu par vakcinācijas pret Covid-19 datiem Latvijas pansionātos.
 
16.sep
Saeima šodien galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus likumā, kas paredz noteikt paaugstināta riska statusu publiskiem pasākumiem, kuros piedalās vairāk nekā 5000 personu.
 
16.sep
Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 13.septembrī braucis ar vilcienu Saulkrasti - Rīga.
 
16.sep
Saeimas vairākums šodien noraidīja priekšlikumu noteikt, ka arī Covid-19 pārslimojušie, kas nav veikuši testu, bet kuriem ir laboratoriski apstiprinātas antivielas, var saņemt Covid-19 sertifikātu un piekļuvi pakalpojumiem.