Trešdiena, 22.maijs

redeem Emīlija

arrow_downwardGatavi pavasarim

"Nike" meistartrenere un personīgā trenere Aleksa Hipvela no Vācijas jau pamazām gatavojas enerģiskam 16. martam Latvijas galvaspilsētā. Viņa jau šajā sestdienā dosies uz "Arēna Rīga", lai uz lielās "Nike Training day 2019" skatuves iekustinātu un pozitīvi uzlādētu ikvienu pasākuma apmeklētāju.
15.mar 2019 LifeHacks.lv
Kamēr aiz loga vēl manāma sniega sega un pavasaris ir kaut kur aizkavējies, un nav ne miņas no ziedošiem klajumiem, izveido ziedus, kas nekad nenovītīs! Piedāvājam ieskatīties padomos, kā izveidot lilijas, tulpju pušķi un krāšņu rožu buķeti.
14.mar 2019 Beāte Purmale
"Latviešiem ir laba gaume, bet, veidojot jauna mājokļa interjeru, galvenais tomēr ir mājīgums!" atzīst dizainere Kristiana Lepse Kazarjana.
13.mar 2019 LifeHacks.lv
Ja tuvojoties gada plaukstošākajam gadalaikam arī savā mājoklī vēlies ienest pavasara vēsmas, tad izgatavo dekoratīvu šķīvīti, kura galvenais elements būs pavasara pirmās vēstneses - sniegpulkstenītes. Iesaisti šajā aktivitātē arī bērnus, kuriem radoša darbošanās nav sveša.
12.mar 2019 Beāte Purmale
Tik populāros pārgājienus gar jūru iecienījuši gan jautru kompāniju cienītāji, gan cilvēki, kuri vēlas vienatnē pārdomāt dzīvi. Šī demokrātiskā nodarbe ir pa spēkam pat iesācējiem, kuri dienā nemanot nosoļo līdz pat 20 kilometriem, Liepājas pusē pārliecinājusies Nīcas novada viesnīcas "Jūrnieka ligzda" vadītāja Liene Šalte.
12.mar 2019 LifeHacks.lv
Tuvojoties pavasarim savā mājoklī vēlies ieviest pārmaiņas? Tad tik ķeries klāt! Piedāvājam iepazīties ar trim idejām, kā no kartona kastītēm izveidot skaistus grāmatu vai kosmētikas piederumu plauktiņus, datorgaldiņu un pat burvīgu apģērba organizatoru, kurā varēsi salikt sev nepieciešamās drēbes.
11.mar 2019 Beāte Purmale
Kad ārā valdīs pavasaris un vajadzēs ķerties klāt darāmajiem dārza darbiem, noderēs pāris triki, kas atvieglos rosību pagalmā. Ieskaties un iedvesmojies, kā pagatavot mēslojumu no olu čaumalām un kafijas, kā arī no banānu mizām.
11.mar 2019 Beāte Purmale
Gaisā jūtamas pavasara vēsmas, drīz viss zaļos un ziedēs. Ja arī tu vēlies savus puķu podiņus iekārt skaistos, pašgatavotos turētājos, tad smelies iedvesmu to izveidei. Lai tos izveidotu ilgi nebūs jālauza galva vai jāpatērē daudz laika.
7.mar 2019 Beāte Purmale
Lai gan Latvija var lepoties ar daudzviet neskartu dabu un starptautiskiem panākumiem dažādās dzīves jomās, vēl garš ceļš ejams veselīgas vides veidošanā un atkritumu šķirošanā. Pārstrādāto sadzīves atkritumu apjoms Latvijā aug, taču tas notiek lēni. Pēc Eiropas Savienības (ES) sadzīves atkritumu pārstrādes rādītājiem Latvija šobrīd ierindojas vien 24. vietā ar 25,2% pārstrādāto atkritumu, atpaliekot arī no tuvākajiem kaimiņiem lietuviešiem un igauņiem. Taču jau 2025. gadā saskaņā ar ES noteiktajiem mērķiem Latvijai būs jāpārstrādā 55% sadzīves atkritumu, tāpēc svarīga būs ikviena iedzīvotāja atbildīga darbība vides saudzēšanai. Jau tagad šķietami sīki ikdienas paradumi var būtiski samazināt dabai radīto piesārņojumu. Sāc jau šodien!
3.mar 2019 LifeHacks.lv
Kad kafija ir izdzerta, kafijas biezumi pārsvarā tiek aizskaloti kanalizācijā vai izmesti miskastē. Taču arī izlietotus kafijas biezumus var izmantot otrreiz, iesaka kafijas eksperts Gatis Zēmanis.
25.feb 2019 LifeHacks.lv
Kad gaisā jau jūtamas pirmās pavasara vēsmas un prāts tā vien grib lidināties mākoņos, nākas domāt par to, ka drīz viss plauks un zels, putni ieskandinās gaisu un pasaule visapkārt būs ziedošu krāsu pārbagāta. Lai pavasara noskaņu ienestu arī savā mājvietā, izgatavo skaistus bezdelīgas dekorus, kurus varēsi piekārt pie sienas.
24.feb 2019 Beāte Purmale
Vairumam Latvijas iedzīvotāju, izvēloties savu mājokli, svarīgāka ir funkcionalitāte, nevis greznība, noskaidrots dzīvojamo namu projekta “Krasta kvartāls” veiktajā Latvijas iedzīvotāju aptaujā. Funkcionalitāti nosaka ne tikai mājokļa plānojums, bet arī tas, kā mēs paši to iekārtojam.
10.feb 2019 LifeHacks.lv