Tu un tava drošība

18.jun
Vasaras brīvlaiks rit pilnā sparā – bērniem šis ir ilgi gaidītais atpūtas un izklaižu laiks, bet vecākiem tas var radīt arī dažādas raizes.
5.jun
Tikai nelielai daļai britu, francūžu un vāciešu ir liela ticība tam, ka Savienotās Valstis garantēs viņu drošību nākamajā desmitgadē, liecina trešdien publicētie aptaujas rezultāti.
3.jun
“Daudzas ģimenes tieši vasarā dodas aktīvā atpūtā – pie dabas, pie ūdens, kā arī citur. Taču, neatkarīgi, vai jūsu bērni ir jūrā, baseinā, parkā, vietējā pagalmā, kur brauc arī automašīnas, vecākiem ir jābūt gataviem aizsargāt savus bērnus – gan no saules, gan no kukaiņiem, gan arī no dažādām traumām,” raksta extension.usu.edu.
30.mai
Francijā ceremoniju laikā, kas būs veltītas 80.gadskārtai kopš tā dēvētās D-Dienas, par drošību gādās 43 000 policistu un karavīru, ceturtdien paziņojis iekšlietu ministrs Žeralds Darmanēns.
27.mai
Lidmašīnu ražotājs „Boeing” 2024. gada pirmajos divos mēnešos, salīdzinot ar to pašu periodu pērn, saņēmis sešas reizes lielāku sūdzību skaitu no darbiniekiem, kas bažījas par uzņēmuma produktu kvalitāti un drošību, teikts „Boeing” ikgadējā ziņojumā.
28.apr
Pilsoniskās sabiedrības organizāciju pārstāvji aicināti pieteikties dalībai ikgadējā Saeimas un nevalstisko organizāciju (NVO) forumā, kas šogad norisināsies 7.maijā Saeimā.
31.mar
Francija izplatījusi lūgumu 46 valstīm norīkot vairāk nekā 2000 policistu, kā arī “nelielu skaitu” militārpersonu, kas palīdzētu nodrošināt Parīzes olimpisko spēļu norisi šovasar.
2.aug 2023
Līdz šim uz Latvijas un Baltkrievijas robežas nav bijuši incidenti, kas varētu liecināt par Krievijas algotņu grupējuma "Vagner" kaujinieku iesaistīšanos, šorīt intervijā TV3 pastāstīja Valsts robežsardzes (VRS) priekšnieks Guntis Pujāts.
20.jun 2023
Saulains un karsts laiks Jāņu svētkos varētu veicināt negadījumu skaitu, jo cilvēkiem ir lielākas izklaides iespējas, aģentūrai LETA pēc preses pasākuma par drošu svētku svinēšanu sacīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktore Liene Cipule.
30.mai 2023
Latvija militāri pašlaik var justies droši, šādu vērtējumu intervijā laikrakstam "Diena" sniedzis NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts.
4.mai 2023
26.aprīlī Slimību profilakses un kontroles centrs, sadarbībā ar Veselības inspekcijas (VI) speciālistiem rīkoja apmācības Nacionālā Veselīgo pašvaldību tīkla (NVPT) pārstāvjiem par peldvietu drošības jautājumiem un pašvaldības iedzīvotāju veselībpratības veicināšanu.
30.mar 2023
Mūsu reģiona drošība ir atkarīga no Krievijas kara Ukrainā iznākuma, uzsvēra Ārlietu ministrijas (ĀM) valsts sekretārs Andris Pelšs, kurš 29.martā uzņēma Baltijas valstu un Ziemeļvalstu Ārlietu ministriju valsts sekretārus ikgadējā sanāksmē Rīgā, ko šogad rīko Latvija saistībā ar koordinējošo lomu NB8 sadarbības formātā.
20.mar 2023
Latvijas Valsts drošības dienesta (VDD) rīcībā esošā informācija patlaban neliecina, ka Krievijas algotņu grupējums "Vagner" radītu tūlītēju apdraudējumu Latvijas drošībai.
13.feb 2023
Latvijai jābūt spējīgai dot prettriecienu un kavēt pretinieku maksimāli ātri, jau pašā konflikta sākumā, jo operacionālais ģeogrāfiskais dziļums neļaus veikt ilgstošas operācijas, Aizsardzības ministrijas izveidotajam portālam "sargs.lv" atzinis nākamais Zemessardzes komandieris Kaspars Pudāns.
31.jan 2023
Valdība otrdien slēgtā sēdē atbalstīja Nacionālo bruņoto spēku (NBS) iesaistīšanu Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) jūras sakaru kabeļa pastiprinātā aizsardzībā Latvijas teritoriālajos ūdeņos.
8.jan 2023
„Twitter” publicēta traģiska notikuma video ar laimīgām beigām komentētājiem liek runāt par satiksmes drošību – autovadītāju, pasažieru, velobraucēju savstarpējo mijiedarbību.
19.dec 2022
Apvienotie reaģēšanas spēki varētu būt pirmie, kas ierastos un sniegtu palīdzību drošības apdraudējuma gadījumā, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" pauda Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons.
28.sep 2022
Norvēģija, kas pašreiz ir lielākā gāzes piegādātāja Eiropai, pastiprinās drošību savos naftas objektos, paziņojis Norvēģijas enerģētikas ministrs Terje Āslands.
15.jūl 2022
Liepājas pludmales Glābšanas dienesta instruktors Ritvars Šenvalds intervijā portālam "liepajniekiem.lv" pastāsta par situācijām, ar kurām visbiežāk sastopas glābēji savā darbā.
10.jūl 2022
Aktīvajā peldsezonā strauji pieaug riski, kas saistīti ar traumu gūšanu pie un uz ūdens. Lai atpūta nebeigtos ar nelaimes gadījumu vai pat letāli, Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu (VUGD) un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu (NMPD) atgādina drošas peldēšanās pamatprincipus.