Tu un tava drošība

6.sep
Baltkrievijas veidotā imigrācijas krīze patlaban neved pie tiešas militāru draudu eskalācijas, turklāt šajā krīzē ir saskatāmi arī pozitīvi elementi, Latvijai turpinot ieviest visaptverošas valsts aizsardzības sistēmu, šādu viedokli pirmdien intervijā Latvijas Radio pauda bijušais Latvijas Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris Raimonds Graube.
 
4.sep
Ik gadu pirms skolas gaitu atsākšanās vecākiem aktualizējas bērnu drošības jautājums, ne tikai atgādinot, kā pareizi šķērsot ceļu, droši nokļūstot mājās no mācību iestādes, bet arī - kā tos pasargāt no ļaunprātīgiem cilvēkiem.
 
30.aug
Kopš migrācijas krīzes sākuma Latvijas robežas pusē konstatētie ārzemnieki tiek pavadīti uz Baltkrieviju "drošā veidā un neizmantojot spēku", komentējot, kā pagājušajā nedēļā uz robežas "pazuda" 83 migranti, portālā "Delfi" izteicās Valsts robežsardzes priekšnieka vietnieks Ivars Ruskulis.
 
30.aug
Neskatoties uz nopietno situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, patlaban nav nepieciešams rosināt NATO līguma 5.panta iedarbināšanu, šādu nostāju pauda Latvijas aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP).
 
29.aug
„Kaspersky” izanalizēja anonimizētus datus, ko brīvprātīgi sniegusi vietne „Privacy Checker”, kas ietver noderīgus padomus par konfidencialitātes iestatījumiem dažādos interneta pakalpojumos un platformās. Rezultāti parāda, kuros pakalpojumos un platformās interneta lietotājiem ir vislielākās bažas par privātumu. Dati liecina, ka lielākā daļa klientu raizējas par populāru mobilo operētājsistēmu (21,2 %) un „Google” (18,3 %) personas datu aizsardzības līmeni. 
 
29.aug
Vismaz daļu no vairākiem desmitiem migrantu, kas dienām ilgi dzīvoja uz Latvijas-Baltkrievijas robežas zem klajas debess, sev līdzi aizveduši Latvijas armijas un robežsardzes pārstāvji. Noprotams, ka citā robežas posmā viņi vēlāk pārdzīti Baltkrievijas pusē, šovakar vēsta LTV raidījums “de facto”.
 
29.aug
Sestdien Valsts robežsardzes amatpersonas novērsušas 35 cilvēku mēģinājumu nelikumīgi šķērsot Latvijas-Baltkrievijas valsts robežu, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzē.
 
28.aug
Piektdien Valsts robežsardzes amatpersonas novērsušas 24 cilvēku mēģinājumu nelikumīgi šķērsot Latvijas-Baltkrievijas valsts robežu, informēja Valsts robežsardzē.
 
28.aug
Tuvojoties jaunajam mācību gadam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina vecākus un pedagogus pārrunāt ar skolēniem jautājumus, kas saistīti ar drošību – kas jādara, lai nepieļautu ugunsnelaimi un, kā rīkoties gadījumā, ja nelaime ir notikusi un nepieciešama palīdzība. Aicinām arī studentus un pasniedzējus atcerēties par ugunsdrošību, lai saspringto studiju laiku neaptumšotu ugunsnelaimes!
 
28.aug
Sēņu laiks ir klāt, taču esi piesardzīgs – labāk kvalitāte, nekā kvantitāte, vēsta Slimību kontroles un profilakses centrs (SPKC).
 
27.aug
Uz Latvijas un Baltkrievijas robežas teltī atrodas divas sievietes, no kurām viena ir ļoti slima un nesaņem nepieciešamo palīdzību, pastāstīja brīvprātīgās palīdzības kustības "Gribu palīdzēt bēgļiem" pārstāvis Egils Grasmanis.
 
26.aug
Iepriekš Latvijas pierobežā uzturējušies patvēruma meklētāji, kurus minētajā lokācijā nekonstatēja Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Bēgļu aģentūra (UNHCR), ir ielaisti Baltkrievijā, sacīja Iekšlietu ministrijā (IeM).
 
26.aug
Otrdien, 24.augustā, uz Latvijas un Baltkrievijas robežu ierodoties Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Bēgļu aģentūrai (UNHCR), atklāts, ka no neapdzīvotās teritorijas bija nozuduši visi 83 patvēruma meklētāji, atklāja brīvprātīgās palīdzības kustības "Gribu palīdzēt bēgļiem" pārstāvis Egils Grasmanis.
 
24.aug
Kiberdrošības uzņēmums "Kaspersky" ir konstatējis ziņapmaiņas lietotnes "WhatsApp" populārās neoficiālās modifikācijas "FMWhatsApp" ļaunprātīgu versiju.
 
24.aug
Pirmdien, 23.augustā, Valsts robežsardzes amatpersonas nav konstatējušas cilvēku mēģinājumus nelikumīgi šķērsot Latvijas - Baltkrievijas valsts robežu, informēja Valsts robežsardzē.
 
23.aug
Visa atbildība par humanitāro situāciju, kāda veidojas Baltkrievijas teritorijā, ir jāuzņemas Baltkrievijas valdībai, šodien pēc sadarbības sanāksmes paziņoja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
 
20.aug
Pie Latvijas robežas atstātajiem cilvēkiem, kuri nāk no Baltkrievijas puses, humānu apsvērumu dēļ jāļauj atgriezties savā zemē caur Latviju, uzskata iekšlietu ministre Marija Golubeva (AP).
 
19.aug
Latvijas un Baltijas valstu robežu drošība ir visas Eiropas Savienības (ES) jautājums, tiekoties ar Valsts prezidentu Egilu Levitu, uzsvēra Eiropas Parlamenta (EP) priekšsēdētājs Dāvids Sasoli.
 
19.aug
Saeima šodien nodeva izskatīšanai komisijās valdības virzītos grozījumus Krimināllikumā, kuri paredz uz pusi palielināt iespējamo cietumsodu par personas nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai.
 
19.aug
Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma vairākus valdības virzītos likumu grozījumus, lai straujāk izbūvētu Latvijas-Baltkrievijas robežas infrastruktūru.