Piektdiena, 19.aprīlis

redeem Fanija, Vēsma

arrow_downwardTu un tava drošība

Francija izplatījusi lūgumu 46 valstīm norīkot vairāk nekā 2000 policistu, kā arī “nelielu skaitu” militārpersonu, kas palīdzētu nodrošināt Parīzes olimpisko spēļu norisi šovasar.
31.mar Portāls nra.lv
Līdz šim uz Latvijas un Baltkrievijas robežas nav bijuši incidenti, kas varētu liecināt par Krievijas algotņu grupējuma "Vagner" kaujinieku iesaistīšanos, šorīt intervijā TV3 pastāstīja Valsts robežsardzes (VRS) priekšnieks Guntis Pujāts.
2.aug 2023 Ziņu aģentūra LETA
Saulains un karsts laiks Jāņu svētkos varētu veicināt negadījumu skaitu, jo cilvēkiem ir lielākas izklaides iespējas, aģentūrai LETA pēc preses pasākuma par drošu svētku svinēšanu sacīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktore Liene Cipule.
20.jun 2023 Ziņu aģentūra LETA
Latvija militāri pašlaik var justies droši, šādu vērtējumu intervijā laikrakstam "Diena" sniedzis NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts.
30.mai 2023 Ziņu aģentūra LETA
26.aprīlī Slimību profilakses un kontroles centrs, sadarbībā ar Veselības inspekcijas (VI) speciālistiem rīkoja apmācības Nacionālā Veselīgo pašvaldību tīkla (NVPT) pārstāvjiem par peldvietu drošības jautājumiem un pašvaldības iedzīvotāju veselībpratības veicināšanu.
4.mai 2023 Portāls nra.lv
Mūsu reģiona drošība ir atkarīga no Krievijas kara Ukrainā iznākuma, uzsvēra Ārlietu ministrijas (ĀM) valsts sekretārs Andris Pelšs, kurš 29.martā uzņēma Baltijas valstu un Ziemeļvalstu Ārlietu ministriju valsts sekretārus ikgadējā sanāksmē Rīgā, ko šogad rīko Latvija saistībā ar koordinējošo lomu NB8 sadarbības formātā.
30.mar 2023 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Valsts drošības dienesta (VDD) rīcībā esošā informācija patlaban neliecina, ka Krievijas algotņu grupējums "Vagner" radītu tūlītēju apdraudējumu Latvijas drošībai.
20.mar 2023 Ziņu aģentūra LETA
Latvijai jābūt spējīgai dot prettriecienu un kavēt pretinieku maksimāli ātri, jau pašā konflikta sākumā, jo operacionālais ģeogrāfiskais dziļums neļaus veikt ilgstošas operācijas, Aizsardzības ministrijas izveidotajam portālam "sargs.lv" atzinis nākamais Zemessardzes komandieris Kaspars Pudāns.
13.feb 2023 Ziņu aģentūra LETA
Valdība otrdien slēgtā sēdē atbalstīja Nacionālo bruņoto spēku (NBS) iesaistīšanu Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) jūras sakaru kabeļa pastiprinātā aizsardzībā Latvijas teritoriālajos ūdeņos.
31.jan 2023 Ziņu aģentūra LETA
„Twitter” publicēta traģiska notikuma video ar laimīgām beigām komentētājiem liek runāt par satiksmes drošību – autovadītāju, pasažieru, velobraucēju savstarpējo mijiedarbību.
8.jan 2023 tautaruna.lv
Apvienotie reaģēšanas spēki varētu būt pirmie, kas ierastos un sniegtu palīdzību drošības apdraudējuma gadījumā, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" pauda Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons.
19.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Norvēģija, kas pašreiz ir lielākā gāzes piegādātāja Eiropai, pastiprinās drošību savos naftas objektos, paziņojis Norvēģijas enerģētikas ministrs Terje Āslands.
28.sep 2022 Ziņu aģentūra LETA
Liepājas pludmales Glābšanas dienesta instruktors Ritvars Šenvalds intervijā portālam "liepajniekiem.lv" pastāsta par situācijām, ar kurām visbiežāk sastopas glābēji savā darbā.
15.jūl 2022 tautaruna.lv
Aktīvajā peldsezonā strauji pieaug riski, kas saistīti ar traumu gūšanu pie un uz ūdens. Lai atpūta nebeigtos ar nelaimes gadījumu vai pat letāli, Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu (VUGD) un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu (NMPD) atgādina drošas peldēšanās pamatprincipus.
10.jūl 2022 LifeHacks.lv
TV3 raidījums “900 sekundes” jautāja cilvēkiem, kā viņi sargā savas mājas.
9.jūl 2022 Portāls nra.lv
Madridē aizvadītā NATO sanāksme vērtējama kā labs samits Latvijai, taču drošības situācija pasaulē ir ļoti mainīga un tas, kas ir labi šodien, var nebūt pietiekami pēc pāris mēnešiem, šorīt intervijā TV3 izteicās Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).
1.jūl 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pēc bērna noslīkšanas Gaujā Siguldas novada Pašvaldības policija izvērtēs nepieciešamās izmaiņas peldvietas uzraudzībā, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Sindija Brikmane.
29.jun 2022 Ziņu aģentūra LETA
Karš Ukrainā liek uzņēmumiem pastiprināti domāt par informācijas tehnoloģiju (IT) sistēmu drošību, intervijā aģentūrai LETA atzina informācijas tehnoloģiju uzņēmuma "Tietoevery" Latvijas filiāles vadītāja Valērija Vārna.
31.mai 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pašreizējā situācijā, kad Krievija ir pilnībā koncentrējusies uz kara mērķu sasniegšanu Ukrainā, tās uzbrukums Latvijai vai kādai citai Baltijas vai NATO valstij ir ļoti maz ticams, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" vērtēja Ministru prezidenta padomnieku nacionālās drošības jautājumos, ārpolitikas eksperts Māris Cepurītis.
29.mar 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas drošības stiprināšanai ir nepieciešami vidēja attāluma pretgaisa aizsardzības ieroči, kurus valstij varētu piegādāt deviņu mēnešu laikā, stāsta aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP), atzīmējot, ka šādu sistēmu pirkums nebūs lēts.
23.mar 2022 Ziņu aģentūra LETA