SKELETONS. Lāce un Netlaus izcīna bronzu EK trešajā posmā

© Romāns Kokšarovs, F64 Pgoto Agency

Īglsas trasē Austrijā šodien notika Eiropas kausa 3.posms skeletonā. Latvijas jaunais skeletonists Krists Netlaus (17) ieguva bronzas godalgu un kopvērtējumā saglabāja līderpozīciju, savukārt mūsu Paula Lāce (18) izcīnīja bronzu un kopvērtējumā pakāpās uz ceturto vietu.

Eiropas kausa vīriešu posmā posmā piedalījās 50 skeletonisti. Krists Nestlaus pēc pirmā brauciena bija otrais, savukārt divu braucienu summā viņš izcīnīja trešo vietu - 1:48.96 (+0.30). Kristaps Zeila šodien ierindojās devītajā pozīcijā - 1:49.90 (+1.24). Trešā posma zeltu nopelnīja Vācijas sportists Fabians Kihlers, bet otro vietu ieguva viņa tautietis Dominiku Radi (+0.29) - vācieši ieņēma šādas vietas arī vakardienas otrajā posmā.

Eiropas kausa sieviešu posmā posmā piedalījās 30 skeletonistes. Paula Lāce pēc pirmā brauciena bija trešā, otrais piegājiens izdevās vēl labāks, summā sanāca trešā vieta - 1:50.23 (+0.39). Tūlīt aiz latvietes palika krieviete Olga Potiļicina, kura iepriekšējās sezonas Pasaules kausa posmā Vistlerā izcīnīja septīto vietu. Dārta Zunte šodien ierindojās piecpadsmitajā pozīcijā - 1:51.86 (+2.02). Trešā posma zeltu nopelnīja Vācijas sportiste Tamāra Zēra, bet otro vietu ieguva viņa tautiete Maksi Justa (+0.31) - vācietes ieņēma šādas vietas arī vakardienas otrajā posmā.

Kā jau ziņots, EK otrajā posmā gan Krists Netlaus, gan Paula Lāce ierindojās ceturtajā pozīcijā. 2015. gada pasaules jaunatnes olimpiskajās spēlēs gan Krists Netlaus, gan Paula Lāce finišēja ceturtajā vietā - līdz medaļai pietrūka attiecīgi 0.08 un 0.01.

Starpkontinentālajā kausa otrajā posmā šodien startē arī mūsu Ivo Šteinbergs, kurš vakardienas pirmajā posmā bija divpadsmitais.