Tīrumai astotā vieta Pasaules kausa trešajā posmā

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma svētdien izcīnīja astoto vietu Vinterbergas trasē Vācijā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā.

Pēc pirmā brauciena latviete atradās septītajā vietā, bet otrajā viņa uzrādīja devīto rezultātu, kas summā lika atkāpties par vienu vietu.

Jau trešo uzvaru šīs sezonas trijos posmos izcīnīja vāciete Natālija Geisenbergere, kura ātrākos rezultātus sasniedza abos braucienos. Tīruma viņai summā zaudēja 1,163 sekundes.

Arī pārējās vietas uz goda pjedestāla aizņēma Vācijas sportistes - otrā bija Tatjana Hifnere, kura no uzvarētājas atpalika par 0,440 sekundēm, bet trešo vietu ieņēma Anke Višņevski, kura pēc pirmā brauciena bija vien piektā.

Tīruma bija vienīgā Latvijas pārstāve šajās sacensībās, jo piektdien Nāciju kausa barjeru nespēja pārvarēt jaunā Ulla Zirne.