Skrastiņam un "Stars" vēl viena neveiksmīga spēle

Latvijas aizsarga Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Nacionālās Hokeja līgas (NHL) komanda Dalasas ''Stars'' piedzīvojusi neveiksmi izbraukumā pret Detroitas ''Red Wings'' – 1:4. Skrastiņam negatīvs lietderības koeficients -2.

Piektdienas spēlē pret Fīniksu Kārlis tika pie apbrīnojama -4, aizvadītajā naktī pret Detroitu Skrastiņam -2. Spēles pirmajā periodā abus vārtus guva ''Stars'' hokejisti, bet periods noslēdzās 1:1. Vispirms 14. minūtē ''Red Wings'' izvirzījās vadībā pēc tam, kad ripa ielidoja vārtos, atsitusies pret Tomasa Delija slidu, bet Dalasa izlīdzinājumu panāca 15 sekundes pirms perioda beigām, kad izcēlās Brendens Morovs. Mača turpinājumā vārtus guva tikai ''Red Wings''. Otrajā periodā ''Stars'' divreiz nenosedza vārtu priekšu, un ''sarkano spārnu'' labā izcēlās Darens Helms un Daniels Klīrijs, pirms pēdējās trešdaļas nodrošinot mājiniekiem divu vārtu pārsvaru. Pēdējā perioda sākumā Tods Bertuci pielika punktu – 4:1.

Skrastiņam bez jau pieminētā -2 nospēlētajās 18 minūtēs un 22 sekundēs divas soda minūtes, viens metiens pa pretinieku vārtiem, divi bloķēti metieni un viens spēka paņēmiens.

''Stars'' rietumu konferencē ieņem 8. vietu, par vienu punktu apsteidzot šīs nakts pretiniekus ''Red Wings''. Nākamais mačs Dalasai būs naktī uz piektdienu savā laukumā pret Anaheimas ''Ducks''.

Latvijas bobslejisti un skeletonisti turpina sagatavošanās posmu pirms gaidāmās sezonas. Šobrīd treniņnometne rit Rīgā, jaunuzceltajā vieglatlētikas manēžā "Daugava", kur tapusi bezledus starta estakāde ledus trašu sporta veidu pārstāvjiem. Šodien "Daugavas" vieglatlētikas manēžā bobslejisti un skeletonisti bija sarīkojuši estakādes svinīgo atklāšanu un atvērto treniņu, lai pirms ikgadējās pirmssezonas preses konferences sarīkotu mediju tikšanos ar sportistiem un treneriem.