Bārtulim piespēle un zaudējums, Skrastiņam - uzvara

Pie otrā rezultativitātes punkta Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) ticis Latvijas aizsargs Oskars Bārtulis, kurš izbraukuma spēlē pret Kolorado ''Avalanche'' (4:5) atdevis vienu rezultatīvu piespēli. Citā spēlē uzvaru izcīnīja Kārļa Skrastiņa Dalasas ''Stars''.

''Flyers'' izgāza spēles sākumu, jau pirmajās sešās minūtēs ielaižot divus vārtus. Pirmo periodu gan izdevās pabeigt ar vienu vārtu deficītu - 1:2, bet otrā perioda 29. sekundē Džefs Kārters Filadelfijai panāca izlīdzinājumu - 2:2. Tomēr pēc tam Kolorado guva trīs vārtus pēc kārtas, līdz perioda 16. minūtei iegūstot 5:2 pārsvaru.

Pēdējā trešdaļā ''Flyers'' divus vārtus atguva, bet ne vairāk - zaudējums ar 4:5. Pēdējo vārtu guvumā rezultatīva piespēle vairākumā Oskaram Bārtulim, pēc viņa un Denija Brīra piespēlēm izcēlās Kārters. Bārtulis šajā mačā nospēlēja 17 minūtes un četras sekundes. Bez jau pieminētās piespēles viņam negatīvs lietderības koeficients un viens nerezultatīvs metiens.

Citā spēlē aizsarga Kārļa Skrastiņa Dalsas ''Stars'' izcīnīja sauso uzvaru pret Karolīnas ''Hurricanes''. Abus vārtus dalasieši guva vairākumā. Skrastiņam 18 minūtēs un 42 sekundēs divas soda minūtes, viens metiens pa Karolīnas vārtiem, divi bloķēti metieni un viens spēka paņēmiens.

Latvijas bobslejisti un skeletonisti turpina sagatavošanās posmu pirms gaidāmās sezonas. Šobrīd treniņnometne rit Rīgā, jaunuzceltajā vieglatlētikas manēžā "Daugava", kur tapusi bezledus starta estakāde ledus trašu sporta veidu pārstāvjiem. Šodien "Daugavas" vieglatlētikas manēžā bobslejisti un skeletonisti bija sarīkojuši estakādes svinīgo atklāšanu un atvērto treniņu, lai pirms ikgadējās pirmssezonas preses konferences sarīkotu mediju tikšanos ar sportistiem un treneriem.