Kuldam un Dārziņam vārti pārbaudes spēlēs

Gatavojoties gaidāmajai Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) sezonai, labu sniegumu savu klubu sastāvos pārbaudes spēlēs nodemonstrējuši Latvijas hokejisti Artūrs Kulda un Lauris Dārziņš.

Aizsargs Artūrs Kulda "Sibir" rindās guva vienīgos vārtus mačā pret Astanas "Barys". Pirmo trešdaļu komandas noslēdza neizšķirti 1:1, bet nākamajās divās "Sibir" nospēlēja ne pārāk veiksmīgi, visu maču zaudējot ar 1:4. Par labāko spēlētāju Novosibirskas "Sibir" rindās tika atzīts tieši Kulda.

Šodien Magņitogorskā sākās Romazana memoriāls un turnīra pirmajā mačā uzvaru izcīnīja latviešu uzbrucēja Laura Dārziņa pārstāvētais Kazaņas "Ak Bars", kas ar 3:1 pieveica Čeļabinskas "Traktor".

Dārziņš bija viens no galvenajiem panākuma kaldinātājiem – tieši viņš ielika pamatus uzvarai, atklājot mača rezultātu piektajā minūtē. Mačam noslēdzoties abas komandas izpildīja arī pēcspēles metienus, kuros pārāki atkal bija "Ak Bars" (1:0). Dārziņš gan savu izdevību šoreiz neizmantoja.