Vācija hokeja čempionātu sāk ar uzvaru

Noslēgusies pirmā pasaules čempionāta spēle Stokholmā, kurā savā starpā spēkiem mērojās Latvijas sāncenses Vācijas un Itālijas valstvienības. Mačā ar pārliecinošo 3:0 uzvaru izcīnīja vācieši.

Jau mača ievadā krietni pārliecinošāku sniegumu uz laukuma demonstrēja Vācijas hokejisti, taču ilgstoši Itālijas izlases vārtus glābt spēja vārtsargs Daniels Belisimo. Tiesa, perioda izskaņā vācieši tomēr atklāja mača rezultātu, kad 1:0 panāca viens no izlases līderiem Kristofs Šuberts.

Otrās trešdaļas pašā ievadā vāciešiem rezultātu izdevās dubultot, kad Belisimo pārspēja Patriks Reimers. Vācijas hokejistu pārsvars vienīgi auga, taču nākamos vārtus tiem izdevās gūt vien trešā perioda septītajā minūtē, kad izšķirošo 3:0 izdevās panākt Kristoferam Fišeram.

Lielisku spēli Itālijas izlases vārtos aizvadīja Daniels Belisimo, atvairot 43 no 46 jeb 93,4 procentus pretinieku metienu.

Maču klātienē vēroja vienīgi 1033 skatītāji.