"Devils" bez Kovaļčuka grauj "Flyers" un panāk izlīdzinājumu sērijā

Spēlējot bez savainotā Krievijas uzbrucēja Iļjas Kovaļčuka, Ņūdžersijas "Devils" spēja ar 4:1 viesos apspēlēt Filadelfijas "Flyers", Stenlija kausa izcīņas 2. kārtās sērijā panākot izlīdzinājumu 1-1.

Filadelfiju vadībā 3. minūtē izvirzīja Mets Rīds. Turpinājumā vārtus guva tikai "Devils", Iļjas Brizgalova sargātajos vārtos sametot trīs ripas, bet vēl vienu ieraidot tukšos vārtos.

"Devils" visus četrus vārtus guva 3. periodā. Adams Larsons un Deivids Klārksons Brizgalovu pārspēja no neliela attāluma. Treviss Zeidžaks panāca 3:1, bet punktu uzvarai ar tālu metienu pāri visam laukumam tukšos vārtos mazākumā pielika Braiss Salvadors – 4:1.

"Flyers" hokejisti Martinu Brodēru traucēja 20 reizes, kamēr viesi pa Brizgalova vārtiem meta 34 reizes.

Ņūdžersijas komanda izturēja visus piecus skaitliskos mazākumus, sērijas pirmajos divos mačos šajā komponentā atvairot 10 no 11 Filadelfijas vairākuma iespējām.

"Devils" šajā spēlē savainojuma dēļ nevarēja palīdzēt krievu uzbrucējs Iļja Kovaļčuks, kurš muguras savainojumu esot guvis pirmajā kārtā pret Floridu.

"Devils" otrdien izlīdzināja Austrumu konferences pusfinālu – 1:1. Sērijas trešais mačs ceturtdienas vakarā Ņūarkā, kur komandas tiksies arī svētdien, 6. maijā.