"Senators" zaudējums sestajā mačā; nepieciešama izšķirošā cīņa

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas sestajā spēlē Otavas „Senators” bez latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa sastāvā ar 2:3 savā laukumā piekāpās Ņujorkas „Rangers”. Tādejādi rezultāts sērijā nu kļuvis neizšķirts (3-3) un sērijā tiks izspēlēta arī septītā cīņa.

Gūstot vārtus skaitliskajā vairākumā, mača rezultātu jau tā astotajā minūtē atklāja Kriss Nīls, izvirzot vadībā mājiniekus. Mača turpinājums senatoriem gan vairs nebija tik veiksmīgs. Minimālu vadību „Senators” noturēja gandrīz pusi spēles, taču tad 11 minūšu laikā Dereks Stepans, Breds Ričards un Kriss Kreiders guva trīs vārtus „Rangers” labā un vadību jau pārņēma viesi (jāpiemin, ka divus no trim vārtiem ņujorkieši guva skaitliskajā vairākumā). Lai gan spēles pamatlaika pēdējā minūtē Džeisons Speca mājiniekiem vienus vārtus atguva, uzvaru visā spēlē svinēja „Rangers” (3:2), izlīdzinot rezultātu sērijā – 3-3.

Kaspars Daugaviņš nepiedalījās jau piektajā spēlē pēc kārtas.

Sērijas septītā spēlē paredzēta naktī uz ceturtdienu, kad komandas nūjas krustos Ņujorkā.

Tikmēr vietu Stenlija kausa izcīņas 2. kārtā šorīt nodrošināja Fīniksas „Coyotes” hokejisti, kuri viesos apspēlēja Čikāgas „Blackhawks” vienību (4:0), sērijā triumfējot ar 4-2. Maiks Smits „Coyotes” vārtos atvairīja visus 39 pretinieku metienus.