Hokeja izlase Nolanu dzimšanas dienā neiepriecina

Latvijas hokeja izlase otro reizi divu dienu laikā zaudējusi Čehijas izlasei, "Arēnā Rīga" notikušajā "Euro Hockey Challenge" spēlē zaudējot ar 1:3. Mūsu komandā vienīgos vārtus guva Mārtiņš Cipulis.

Latvijas izlases galvenajam trenerim Tedam Nolanam šodien 53. dzimšanas diena. Atšķirībā no vakardienas spēles, kurā mūsējie zaudēja ar 3:4 pēcspēles metienos, šodien mūsējiem palīdzēja Jānis Sprukts, spēlējot vienā maiņā ar Aleksandru Macijevski un Miķeli Rēdlihu. Vārtos stāvēja Māris Jučers.

Spēles pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā, kurā tika gūti vieni vārti. Trešdaļas priekšpēdējā minūte pa labo malu izlauzās Mārtiņš Cipulis un no asa leņķa pārspēja Tomāšu Poperli, kurš acīmredzami pieļāva kļūdu.

Zaudējuši pirmo periodu, čehi ļoti aktīvi sāka otro trešdaļu. Pāris reizes teicami vārtos nospēlēja Jučers. Perioda 4. minūtē vairākumā varēja iemest Guntis Galviņš, taču, neviena netraucēts, pārmeta pāri vārtiem.

27. minūtē mūsējie iekrita aizsardzībā. Ar teicamu Tomāša Kudelkas tālo piespēli viens pret vienu ar Jučeru tika izvests Jakubs Petružāleks, kurš nekļūdījās – 1:1. Nepilnas trīs minūtes vēlāk ripa otro reizi ielidoja "Dinamo" otrā vārtsarga cietoksnī.

Ar Petra Vampolas metienu Jučers tika galā, taču Pāvela Kašparika no neliela attāluma mestā ripa izslīdēja latviešu vārtsargam pa apakšu – 1:2.

Jāpiebilst, ka vēl 2. puslaika sākumā pēc pret viņu izdarīta spēka paņēmiena pleca savainojumu guva Roberts Jekimovs, kurš laukumā vairs neatgriezās.

Trešā perioda 6. minūtē mums mazākumu nopelnīja Kristaps Sotnieks, bet to, kas jādara vairākumā, čehi parādīja ļoti uzskatāmi. Jučeru ar tālu metienu pārspēja Lukašs Kašpars – 1:3.

Vakar čehi 3:1 pārsvaru nosargāt nemācēja, ļaujot Latvijas hokejistiem uzspēlēt papildus piecas minūtes. Šodien viesi ar dāvanu dalīšanu nenodarbojās un nosargāja pārsvaru, svinot uzvaru ar 3:1.

Latvijai nākamās divas spēles, gatavojoties pasaules čempionātam, būs 11. un 13. aprīlī Dānijā.