Svētdiena, 28.aprīlis

redeem Gundega, Terēze

Ivanānam kautiņš kārtējā AHL spēlē, uzvara Kuldam

Mainīgām sekmēm aiz okeāna naktī uz ceturtdienu cīnījušās Latvijas hokejistu pārstāvētās komandas Amerikas Hokeja līgā (AHL) - Artūra Kuldas vienība Sentdžonsas "IceCaps" izcīnīja uzvaru, kamēr Raita Ivanāna Abotsfordas "Heat" piedzīvoja zaudējumu.

Uzbrucēja Ivanāna pārstāvētā "Heat" viesos Teksasā pie "Stars" piedzīvoja pagalam neveiksmīgu mača galotni, 12 sekundes pirms beigām zaudējot izšķirošos vārtus - 1:2. Raitis pa vārtiem nemeta, rezultativitātes punktus nenopelnīja, taču laukumā atradās vienīgo savas komandas vārtu gūšanas brīdī pēdējās trešdaļas 11. minūtē. Otrās trešdaļas 17. minūtē Ivanāns izvicināja dūres ar teksasieti Ēriku Godardu, par to saņemot piecu minūšu noraidījumu.

Citā mačā aizsarga Artūra Kuldas "IceCaps" turpināja pakaļdzīšanos pirmajai vietai Austrumos, ar rezultātu 3:2 apspēlējot Toronto "Marlies". Artūrs pa vārtiem nemeta, rezultativitātes punktus neguva, toties divas reizes saņēma noraidījumus (pirmajā un pēdējā trešdaļā), savācot četras soda minūtes. Lietderības koeficients Kuldam neitrāls.

No Austrumu konferencē pirmajā vietā esošās Hēršijas "Bears" Kuldas komandu vairs šķir tikai divi punkti, taču aizvadīts par spēli mazāk.