Svētdiena, 28.aprīlis

redeem Gundega, Terēze

Ivanānam otrie vārti šosezon, komandai uzvara

Aizvadītās nakts Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē savus otros vārtus sezonā guvis latviešu hokejists Raitis Ivanāns, sekmējot Abotsfordas „Heat” komandas pārliecinošu uzvaru viesos pār Sanantonio „Rampage” – 5:0.

Raits Ivanāns „Heat” komandas labā guva ceturtos vārtus. Kopumā šajā spēlē latvietim, kurš vēl aizvadītajā nedēļā vienu maču nospēlēja arī Nacionālajā Hokeja līgā (NHL), divi metieni pa pretinieku vārtiem, četras soda minūtes un pozitīvs lietderības koeficients +1.

Sezonas 14. spēlēs Ivanānam šiem bija otrie gūtie vārti.

Tikmēr citās aizvadītās nakts AHL spēlē Artūra Kuldas pārstāvētā Sentdžonsas „IceCaps” komanda savā laukumā ar 2:4 piekāpās Toronto „Marlies” hokejistiem. Latvijas izlases hokejists šajā spēlē izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja sešas soda minūtes un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.