Biedriņš nespēlē, Braients samet 39, "Warriors" zaudē "Lakers"

Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē aizvadītajā naktī zaudējumu piedzīvoja Goldensteitas "Warriors" komanda, kas izbraukumā ar 90:97 piekāpās Losandželosas "Lakers".

Pirmo puslaiku Goldensteitas klubs noslēdza savā labā ar 39:35, bet ļoti neveiksmīgi aizvadīja trešo ceturtdaļu, kad pretiniekiem ļāva samest 32 punktus. Lai gan trešā ceturkšņa sākumā "Warriors" panāca +7, ceturtdaļas beigās viesi jau bija iedzinējos ar deviņu punktu deficītu – 58:67. Izšķirošajā ceturtdaļā "Warriors" pietuvojās triju punktu attālumā, tomēr spēles beigas sekmīgāk aizvadīja mājinieki, sagādājot "kareivjiem" zaudējumu – 90:97.

Potītes savainojuma dēļ spēli izlaida latviešu centra spēlētājs Andris Biedriņš. "Warriors" rindās rezultatīvākais ar 18 punktiem un 10 rezultatīvām piespēlēm bija Monta Eliss, savukārt Deivids Lī guva 15 punktus un izcīnīja 11 bumbas zem groziem.

"Lakers" sastāvā 39 punktus guva Kobe Braients, kurš atzīmējās arī ar septiņām rezultatīvām piespēlēm un četrām atlēkušajām bumbām. Endrjū Bainams guva deviņus punktus, bet izcīnīja 16 atlēkušās bumbas.